Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami w godzinach od 8.00 do 16.00

Telefon:801-011-120

Napissz do nas

Złączka prosta PEX 16mm x 1/2 gwint zewnętrzny Alteh 174761 PROMOCJA Powiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Złączka prosta PEX 16mm x 1/2 gwint zewnętrzny Alteh 174761 PROMOCJA

Producent: Inny

Opis produktu

Zastosowanie: do łączenia rur wielowarstwowych w instalacjach co, CWU lub ogrzewania podłogowego max. temperatura: 95°C ciśnienie dla temp. do 50°C: 1,0 MPa

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie oferowane przez nas produkty były dostępne od zaraz.

Jednak dostępność produktów uzależniona jest od stanów magazynowych w bayzone.pl oraz w magazynach producentów zaopatrujących sklep. Dlatego zawsze po zamówieniu ustalamy z każdym kupującym datę dostawy telefonicznie. 

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.


Stan: Dostępny

174761

Cena u nas: 7,00 zł brutto


Zastosowanie:

  • do łączenia rur wielowarstwowych w instalacjach co, CWU lub ogrzewania podłogowego
  • max. temperatura: 95°C
  • ciśnienie dla temp. do 50°C: 1,0 MPa
Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017