Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

eRaty Santander Consumer Bank


Blok zaworowy prosty z gwintem wewnętrznym 1/2 Honeywell V2495DY015Powiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Blok zaworowy prosty z gwintem wewnętrznym 1/2 Honeywell V2495DY015

Producent: Honeywell O1

Opis produktu

Zawór podwójny odcinajacy z uszczelnieniem stożkowym, z rozstawem montażowym 50 mm jest stosowany w grzejnikach kompaktowych w instalacjach 2-rurowych systemów grzewczych. Zawory współpracują z grzejnikami z wyjściem 3/4" gw. zewnętrzny lub 1/2" gw. wewnętrzny i posiadają tylko funkcję odcięcia. Do wodnych instalacji grzewczych.Materiały Korpus zaworu z kutego mosiądzu, wkładka zaworowa z mosiądzu i uszczelnieniem z EPDM lub PTFE.Odcięcie przepływu takMiejsce w instalacji zasilanie i powrótMedium wodaTemp. medium 2 ... 120 oCCiśn. statyczne PN10Odległość między wejściem / wyjściem 50 mmDN 15 mmŚrednica przyłącza 3/4 cal

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.


Stan: Dostępny do 3 dni

V2495DY015

Cena u nas: 30 zł brutto

Obniżka!


Zawór podwójny odcinajacy z uszczelnieniem stożkowym, z rozstawem montażowym 50 mm jest stosowany w grzejnikach kompaktowych w instalacjach 2-rurowych systemów grzewczych. Zawory współpracują z grzejnikami z wyjściem 3/4" gw. zewnętrzny lub 1/2" gw. wewnętrzny i posiadają tylko funkcję odcięcia.

 
Do wodnych instalacji grzewczych.
MateriałyKorpus zaworu z kutego mosiądzu, wkładka zaworowa z mosiądzu i uszczelnieniem z EPDM lub PTFE.
Odcięcie przepływutak
Miejsce w instalacjizasilanie i powrót
Mediumwoda
Temp. medium2 ... 120 oC
Ciśn. statycznePN10
Odległość między wejściem / wyjściem50 mm
DN15 mm
Średnica przyłącza3/4 cal
Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017