Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

eRaty Santander Consumer Bank


Zawór regulacyjny STRÖMAX-GMF 4218 GMF DN150 Herz 1421851Powiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Zawór regulacyjny STRÖMAX-GMF 4218 GMF DN150 Herz 1421851

Producent: Herz 2

Opis produktu

STRÖMAX-GMF przelotowy zawór regulacyjny, w wykonaniu kołnierzowym z możliwością pomiaru różnicy ciśnienia, figura prosta, z zaworami pomiarowymi.Korpus z żeliwa szarego GJL 250 EN 1561,kołnierz wg EN 1092, PN 16; polakierowany na niebiesko.Długość montażowa według ÖNORM EN 558-1,szereg podstawowy 1.W komplecie dołączone zawory pomiarowe. Uszczelnienietrzpienia zaworu za pomocąpodwójnego O-ringu.Cyfrowy wskaźnik nastawy wstępnej na pokrętle.2 zawory pomiarowe 0284 są montowane obok pokrętła.

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.


Stan: Dostępny w ciągu tygodnia

1421851

Cena u nas: 3 243 zł brutto

Obniżka!STRÖMAX-GMF przelotowy zawór regulacyjny, w wykonaniu kołnierzowym z możliwością pomiaru różnicy ciśnienia, figura prosta, z zaworami pomiarowymi.
Korpus z żeliwa szarego GJL 250 EN 1561,
kołnierz wg EN 1092, PN 16; polakierowany na niebiesko.
Długość montażowa według ÖNORM EN 558-1,
szereg podstawowy 1.
W komplecie dołączone zawory pomiarowe. Uszczelnienie
trzpienia zaworu za pomocą
podwójnego O-ringu.
Cyfrowy wskaźnik nastawy wstępnej na pokrętle.
2 zawory pomiarowe 0284 są montowane obok pokrętła.

Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017