Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

eRaty Santander Consumer Bank


Zawór odcinający kątowy Danfoss RLV-KS 15 - 003L0222 PROMOCJAPowiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Zawór odcinający kątowy Danfoss RLV-KS 15 - 003L0222 PROMOCJA

Producent: Danfoss

Opis produktu

Dla każdego grzejnika o odległości pomiędzy podłączeniami równej 50 mm zawór typu RLV-KS umożliwia indywidualne odcinanie np. w celu przeprowadzenia bezproblemowej konserwacji bez wpływu na pozostałe grzejniki w instalacji c.o.Zawór RLV-KS jest stosowany w instalacjach dwururowych.CharakterystykaWartośćTyp RLV-KSNumer katalogowy 003L0222Typ RLV-KSWersja KątowyPołączenie instalacja 3/4"Połączenie grzejnik 1/2"kvs 1.3 m3/hMax. ciśnienie robocze 10 barCiśnienie próbne 16 barMax. temp. zasilania 120 °C

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.

Zakupili również


Stan: Dostępny

003L0222

Cena u nas: 38 zł brutto

Obniżka!


Dla każdego grzejnika o odległości pomiędzy podłączeniami równej 50 mm zawór typu RLV-KS umożliwia indywidualne odcinanie np. w celu przeprowadzenia bezproblemowej konserwacji bez wpływu na pozostałe grzejniki w instalacji c.o.Zawór RLV-KS jest stosowany w instalacjach dwururowych.

Charakterystyka

Wartość

TypRLV-KS
Numer katalogowy003L0222
TypRLV-KS
WersjaKątowy
Połączenie instalacja3/4"
Połączenie grzejnik1/2"
kvs1.3 m3/h
Max. ciśnienie robocze10 bar
Ciśnienie próbne16 bar
Max. temp. zasilania120 °C
Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017