Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

eRaty Santander Consumer Bank


Jacuzzi Dmuchane Intex  Massage SPA 28434 HardWater 4 osobowe. 120 dysz + 4 jety. podgrzewcz. chloroforPowiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Jacuzzi Dmuchane Intex Massage SPA 28434 HardWater 4 osobowe. 120 dysz + 4 jety. podgrzewcz. chlorofor

Producent: In Corp

Opis produktu

Basen wykonany z najwyższej jakości materiałów, bardzo stabilny i elegancko wyglądający. Wyposażony wukład filtrujący oraz zmiękczający wodę. Spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa i może być stosowany także przez dzieci. Do basenu dołączona jest wydajna pompa wody, grzałka podgrzewająca wodę do maksymalnie 40oC, pompa powietrza, panel sterujący oraz profesjonalna instrukcja. Basen Intex jest testowany jeszcze na etapie produkcyjnym, gwarantuje niezawodność i wspaniałą rozrywkę z całą rodziną. Podstawowe dane techniczne:czteroosobowy basen o wymiarach: średnica zewnętrzna 201cm, średnica wewnętrzna 150cm, wysokość 71cm; pojemność 795l wody; waga 70kg; pompa wody o wydajności 1741l/h, grzałka elektryczna 2200W oraz pompa powietrza 650W; system 120 dysz powietrznych oraz 4 specjalnych dysz generujących silny strumień wody; woda podgrzewana do temperatury od 20 do 40oC; system filtrujący oraz zmiękczający wodę; w zestawie dodatkowo torba na basen, mata termiczna na spód, plandeka do przykrycia, filtry, 1kg chloru, instrukcja na płycie DVD oraz specjalny zestaw naprawczy.

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.

Zakupili również


Stan: Dostępny do 30 dni

0025

Cena u nas: 3 100 zł bruttoBasen wykonany z najwyższej jakości materiałów, bardzo stabilny i elegancko wyglądający. Wyposażony wukład filtrujący oraz zmiękczający wodę. Spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa i może być stosowany także przez dzieci. Do basenu dołączona jest wydajna pompa wody, grzałka podgrzewająca wodę do maksymalnie 40oC, pompa powietrza, panel sterujący oraz profesjonalna instrukcja. Basen Intex jest testowany jeszcze na etapie produkcyjnym, gwarantuje niezawodność i wspaniałą rozrywkę z całą rodziną.

Podstawowe dane techniczne:

  • czteroosobowy basen o wymiarach: średnica zewnętrzna 201cm, średnica wewnętrzna 150cm, wysokość 71cm;
  • pojemność 795l wody;
  • waga 70kg;
  • pompa wody o wydajności 1741l/h, grzałka elektryczna 2200W oraz pompa powietrza 650W;
  • system 120 dysz powietrznych oraz 4 specjalnych dysz generujących silny strumień wody;
  • woda podgrzewana do temperatury od 20 do 40oC;
  • system filtrujący oraz zmiękczający wodę;
  • w zestawie dodatkowo torba na basen, mata termiczna na spód, plandeka do przykrycia, filtry, 1kg chloru, instrukcja na płycie DVD oraz specjalny zestaw naprawczy.
Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017