Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami w godzinach od 8.00 do 16.00

Telefon:801-011-120

Napissz do nas

Żywa choinka Jodła Kaukaska 150-200 Wyprzedaż Powiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Żywa choinka Jodła Kaukaska 150-200 Wyprzedaż

Producent: In Corp

Opis produktu

Jodła kaukaska pierwszej klasy drzewka, najpopularniejsze z uwagi na brak ostrych igieł i piękny zapach. Jodła kaukaska (Abies Nordmanniana) to jedno z najładniejszych drzewek na choinkę świąteczną o charakterystycznym stożkowym kształcie. Posiada grube, sztywne gałęzie i jest bardzo gęste, rozłożyste u dołu drzewka i proporcjonalnie węższe przy wierzchołku. Tzw. korona jest najbardziej regularna ze wszystkich drzewek iglastych. Igły jodły kaukaskiej są długie, ciemnozielone, miękkie i niekłujące. Jodła ceniona jest ze względu na swoją trwałość oraz walory estetyczne i szlachetny wygląd – w przeciwieństwie do popularnych i tańszych świerków, igły jodły zasychają i nie opadają kiedy choinka stoi w domu. Dzięki temu drzewko może być w domu przez ponad miesiąc i cały czas efektownie wyglądać. Jodła nie wydziela zapachu, dlatego jest polecana dla alergików Aby uzyskać dobre jakościowo choinki, trzeba zasadzić najwyższej jakości nasiona w osłoniętym miejscu – najlepiej na leśnej polanie, oraz troskliwie pielęgnować drzewka przez cały okres ich wzrostu.Drzewka pierwszej klasy są praktycznie pozbawione wad. Mają prosty pień, z równomiernie rozłożonymi okółkami. Okółki powinny różnić się od siebie wielkością gałęzi, gdyż drzewko pierwszej klasy powinno mieć wysokość większą niż szerokość. Pędy takich drzewek są grube i dobrze rozwinięte, a miękkie, aksamitne i błyszczące igły trzymają się mocno. Import bezpośredni z Norwegii   Żywotnosc: odpowiednia pielęgnacja umożliwia utrzymanie drzewka w idealnych właściwościach 4-6 tygodni.   Zdjęcia wykonane na terenie naszej firmy, prosimy o zwrócenie uwagi na zbliżenie gałęzi które ukazuje jakość oferowanych drzewek.

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie oferowane przez nas produkty były dostępne od zaraz.

Jednak dostępność produktów uzależniona jest od stanów magazynowych w bayzone.pl oraz w magazynach producentów zaopatrujących sklep. Dlatego zawsze po zamówieniu ustalamy z każdym kupującym datę dostawy telefonicznie. 

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.

Zakupili również


Stan: Dostępny

choinka150-200

Cena u nas: 49,00 zł brutto


Jodła kaukaska pierwszej klasy drzewka, najpopularniejsze z uwagi na brak ostrych igieł i piękny zapach.

Jodła kaukaska (Abies Nordmanniana) to jedno z najładniejszych drzewek na choinkę świąteczną o charakterystycznym stożkowym kształcie. Posiada grube, sztywne gałęzie i jest bardzo gęste, rozłożyste u dołu drzewka i proporcjonalnie węższe przy wierzchołku. Tzw. korona jest najbardziej regularna ze wszystkich drzewek iglastych. Igły jodły kaukaskiej są długie, ciemnozielone, miękkie i niekłujące. Jodła ceniona jest ze względu na swoją trwałość oraz walory estetyczne i szlachetny wygląd – w przeciwieństwie do popularnych i tańszych świerków, igły jodły zasychają i nie opadają kiedy choinka stoi w domu. Dzięki temu drzewko może być w domu przez ponad miesiąc i cały czas efektownie wyglądać. Jodła nie wydziela zapachu, dlatego jest polecana dla alergików

Aby uzyskać dobre jakościowo choinki, trzeba zasadzić najwyższej jakości nasiona w osłoniętym miejscu – najlepiej na leśnej polanie, oraz troskliwie pielęgnować drzewka przez cały okres ich wzrostu.

Drzewka pierwszej klasy są praktycznie pozbawione wad. Mają prosty pień, z równomiernie rozłożonymi okółkami. Okółki powinny różnić się od siebie wielkością gałęzi, gdyż drzewko pierwszej klasy powinno mieć wysokość większą niż szerokość. Pędy takich drzewek są grube i dobrze rozwinięte, a miękkie, aksamitne i błyszczące igły trzymają się mocno.

Import bezpośredni z Norwegii

 

Żywotnosc: odpowiednia pielęgnacja umożliwia utrzymanie drzewka w idealnych właściwościach 4-6 tygodni.

 

Zdjęcia wykonane na terenie naszej firmy, prosimy o zwrócenie uwagi na zbliżenie gałęzi które ukazuje jakość oferowanych drzewek.

Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017