Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

Lampa wisząca czarna Maxlight Golden P0176 Powiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Lampa wisząca czarna Maxlight Golden P0176

Producent: Maxlight

Opis produktu

Moc/Power: 1 x 5W LED 230V 290 LMØ: 5,5cm, H: max 120 cmWykończenie/Detail finishing: czarne/złote/black/goldLED w komplecie/LED included 3000K

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.


Stan: Dostępny w ciągu tygodnia

P0176

Cena u nas: 364 zł brutto

Obniżka!


Moc/Power: 1 x 5W LED 230V 290 LM
Ø: 5,5cm, H: max 120 cm
Wykończenie/Detail finishing: czarne/złote/black/gold
LED w komplecie/LED included 3000K

Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017