Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami w godzinach od 8.00 do 16.00

Telefon:801-011-120

Napissz do nas

Rekuperator miejscowy Viessmann Vitovent 200-D typ HRM A55  Z014593 Powiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Rekuperator miejscowy Viessmann Vitovent 200-D typ HRM A55 Z014593

Producent: Viessmann

Opis produktu

Vitovent 200-D, typ HR A55Decentralne urządzenie wentylacyjne z odzyskiem ciepła,przepływ objętościowy powietrza do 55 m³/h

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.


Stan: Dostępny w ciągu tygodnia

Z014593

Cena u nas: 3 537 zł brutto

Obniżka!


Vitovent 200-D, typ HR A55
Decentralne urządzenie wentylacyjne z odzyskiem ciepła,
przepływ objętościowy powietrza do 55 m³/h

Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017