Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

eRaty Santander Consumer Bank


Centrala wentylacyjna Vaillant recoVAIR VAR 150/4 LPowiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Centrala wentylacyjna Vaillant recoVAIR VAR 150/4 L

Producent: Vaillant

Opis produktu

Centrala wentylacyjna recoVAIR. Dostępny od lipca 2014, po informacji handlowej. System recoVAIR monitoruje jakość powietrza: kurz, pyłki i zanieczyszczenia są wychwytywane dzięki dokładnej filtracji a jednocześnie usuwamy z budynku CO2 i wilgoć. Chroni to budynek przed zawilgoceniem i usuwa ewentualne siedliska roztoczy oraz pleśni. Komfort jest szczególnie istotny dla wrażliwych ludzi, takich jak osoby cierpiące na alergię. Kolejną zaletą centrali recoVAIR jest redukcja hałasu w budynku wynikająca z cichej pracy urządzenia. Zalety w skrócie: • Poprawa jakości powietrza w pomieszczeniach poprzez zmniejszenie ilości kurzu i pyłków dzięki filtracji powietrza; • Mniejszy hałas w budynku dzięki cichej pracy urządzenia i możliwości pozostawienia zamkniętych okien; • Oszczędność energii oraz kosztów dzięki wysokowydajnemu wymiennikowi odzyskującemu ciepło; • Ochrona budynku poprzez zapobieganie zawilgoceniu i rozwojowi pleśni. W komplecie: - cyfrowy regulator - filtry F7 i G4 - czujnik wilgotności powietrza - bypass - przyłącza fi150 - podejście powietrze zewnętrzne/wyrzutowe prawe Skrócony opis: Wymiennik: przeciwprądowo-krzyżowy Wymiary: 250x1400x600 Wydajność: 150 m3/h Typ zasilania: 230 V, 50 Hz nr katalogowy: 0010016049

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.


Stan: Dostępny w ciągu tygodnia

0010019688

Cena u nas: 6 941 zł brutto

Obniżka!Centrala wentylacyjna recoVAIR.

Dostępny od lipca 2014, po informacji handlowej.

System recoVAIR monitoruje jakość powietrza: kurz, pyłki i zanieczyszczenia są wychwytywane dzięki dokładnej filtracji a jednocześnie usuwamy z budynku CO2 i wilgoć. Chroni to budynek przed zawilgoceniem i usuwa ewentualne siedliska roztoczy oraz pleśni. Komfort jest szczególnie istotny dla wrażliwych ludzi, takich jak osoby cierpiące na alergię. Kolejną zaletą centrali recoVAIR jest redukcja hałasu w budynku wynikająca z cichej pracy urządzenia.

Zalety w skrócie:

• Poprawa jakości powietrza w pomieszczeniach poprzez zmniejszenie ilości kurzu i pyłków dzięki filtracji powietrza;
• Mniejszy hałas w budynku dzięki cichej pracy urządzenia i możliwości pozostawienia zamkniętych okien;
• Oszczędność energii oraz kosztów dzięki wysokowydajnemu wymiennikowi odzyskującemu ciepło;
• Ochrona budynku poprzez zapobieganie zawilgoceniu i rozwojowi pleśni.

W komplecie:

- cyfrowy regulator

- filtry F7 i G4

- czujnik wilgotności powietrza

- bypass

- przyłącza fi150

- podejście powietrze zewnętrzne/wyrzutowe prawe

Skrócony opis:

Wymiennik: przeciwprądowo-krzyżowy

Wymiary: 250x1400x600
Wydajność: 150 m3/h
Typ zasilania: 230 V, 50 Hz


nr katalogowy: 0010016049

Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017