Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

eRaty Santander Consumer Bank


Centrala wentylacyjna Vaillant recoVAIR VAR 150/4 RPowiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Centrala wentylacyjna Vaillant recoVAIR VAR 150/4 R

Producent: Vaillant

Opis produktu

ecoVAIR VAR nowość 2014 recoVAIR VAR to idealne rozwiązanie dla wszystkich ceniących komfort i ekonomię pracy. System wentylacyjny recoVAIR VAR jest łatwy do montażu w każdym domu. recoVAIR sprawia, że w całym budynku panuje dobry klimat – napływ powietrza odbywa się w sposób kontrolowany i ciągły. System monitoruje jakość powietrza: kurz, pyłki i zanieczyszczenia są wychwytywane dzięki dokładnej filtracji a jednocześnie usuwa z budynku CO2 i wilgoć. Chroni to budynek przed zawilgoceniem i eliminuje ewentualne siedliska roztoczy oraz pleśni. Wentylacja łagodzi dolegliwości alergików, kurze i pyłki znajdujące się w powietrzu nie przedostają się do wnętrza domu, komary i inne owady również pozostają na zewnątrz budynku. Wymiana powietrza w pomieszczeniach eliminuje rozwój grzybów i pleśni. Kolejną ważną korzyścią jest fakt nieprzenikania hałasu ulicznego czy kolejowego, gdyż przy kontrolowanej wentylacji okna są zawsze zamknięte. Zapachy z kuchni, łazienki oraz wilgoć są stale odprowadzane na zewnątrz. Zalety w skrócie:  Sprawność wymiennika do 98%. Zintegrowany czujnik wilgotności powietrza. Zintegrowany bypass. Wentylatory o wysokiej sprawności. Filtry klasy F7 z automatyczną kontrolą stanu ich zanieczyszczenia. Certyfikat Passivhaus Institut Darmstadt (PHI). Współpraca z regulatorem systemowym calorMATIC 470/4. Współpraca z czujnikami CO2. Opcjonalnie z wymiennikiem entalpicznym  Instalacja Montaż: Prosta instalacja w budynkach nowych i istniejących. Zakres zastosowań Typ budynków: Głównie budownictwo jednorodzinne.   Przeznaczenie: Budynki o powierzchni do 90 m2 – VAR 150/4, do 190 m2 – VAR 260/4 oraz do powierzchni 290 m2 – VAR 260/4 i 360/4 Komfort Regulacja:  Zakupiony oddzielnie - systemowy, intuicyjny regulator calorMATIC 470/4   Bypass: Automatyczna praca bypassu w trybie lato / zima.   Filtr: Wbudowany bardzo dokładny filtr klasy F7, opcjonalnie filtr F9  Środowisko Walory ekonomiczne: Ograniczenie kosztów ogrzewania budynków (zmniejszenie strat wentylacyjnych) Oznaczenia recoVAIR VAR 150/4: Maksymalna wydajność 150 m3/h   recoVAIR VAR 260/4: Maksymalna wydajność 260 m3/h   recoVAIR VAR 360/4: Maksymalna wydajność 360 m3/h

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.


Stan: Dostępny w ciągu tygodnia

0010019687

Cena u nas: 6 941 zł brutto

Obniżka!ecoVAIR VAR nowość 2014

recoVAIR VAR to idealne rozwiązanie dla wszystkich ceniących komfort i ekonomię pracy. System wentylacyjny recoVAIR VAR jest łatwy do montażu w każdym domu. recoVAIR sprawia, że w całym budynku panuje dobry klimat – napływ powietrza odbywa się w sposób kontrolowany i ciągły. System monitoruje jakość powietrza: kurz, pyłki i zanieczyszczenia są wychwytywane dzięki dokładnej filtracji a jednocześnie usuwa z budynku CO2 i wilgoć. Chroni to budynek przed zawilgoceniem i eliminuje ewentualne siedliska roztoczy oraz pleśni. Wentylacja łagodzi dolegliwości alergików, kurze i pyłki znajdujące się w powietrzu nie przedostają się do wnętrza domu, komary i inne owady również pozostają na zewnątrz budynku. Wymiana powietrza w pomieszczeniach eliminuje rozwój grzybów i pleśni. Kolejną ważną korzyścią jest fakt nieprzenikania hałasu ulicznego czy kolejowego, gdyż przy kontrolowanej wentylacji okna są zawsze zamknięte. Zapachy z kuchni, łazienki oraz wilgoć są stale odprowadzane na zewnątrz. Zalety w skrócie: 
  • Sprawność wymiennika do 98%.
  • Zintegrowany czujnik wilgotności powietrza.
  • Zintegrowany bypass.
  • Wentylatory o wysokiej sprawności.
  • Filtry klasy F7 z automatyczną kontrolą stanu ich zanieczyszczenia.
  • Certyfikat Passivhaus Institut Darmstadt (PHI).
  • Współpraca z regulatorem systemowym calorMATIC 470/4.
  • Współpraca z czujnikami CO2.
  • Opcjonalnie z wymiennikiem entalpicznym 

Instalacja

Montaż:Prosta instalacja w budynkach nowych i istniejących.

Zakres zastosowań

Typ budynków:Głównie budownictwo jednorodzinne.
 
Przeznaczenie:Budynki o powierzchni do 90 m2 – VAR 150/4, do 190 m2 – VAR 260/4 oraz do powierzchni 290 m2 – VAR 260/4 i 360/4

Komfort

Regulacja: Zakupiony oddzielnie - systemowy, intuicyjny regulator calorMATIC 470/4
 
Bypass:Automatyczna praca bypassu w trybie lato / zima.
 
Filtr:Wbudowany bardzo dokładny filtr klasy F7, opcjonalnie filtr F9 

Środowisko

Walory ekonomiczne:Ograniczenie kosztów ogrzewania budynków (zmniejszenie strat wentylacyjnych)

Oznaczenia

recoVAIR VAR 150/4:Maksymalna wydajność 150 m3/h
 
recoVAIR VAR 260/4:Maksymalna wydajność 260 m3/h
 
recoVAIR VAR 360/4:Maksymalna wydajność 360 m3/h
Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017