Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

eRaty Santander Consumer Bank


Sól tabletkowana Solanka do stacji uzdatniania wody 25 kg PROMOCJAPowiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Sól tabletkowana Solanka do stacji uzdatniania wody 25 kg PROMOCJA

Producent: Inny

Opis produktu

Sprzedajemy najwyższej jakości sól techniczną (tabletki solne, sól pastylkowana, sól tabletkowana) w workach po 25 kg. Sól służy jako środek regenerujący żywicę jonowymienną w centralnych automatycznych zmiękczaczach do wody. Występuje w formie białych tabletek pozbawionych wszelkich zanieczyszczeń mechanicznych. Sprzedajemy oraz rozwozimy sól na terenie całej polski . Dzięki naszym usługom uzyskają Państwo niezbędne zasoby soli szybko, tanio i prosto do domu! 0,80 zł / 1 kg Sprzedajmy wielokrotność po 25 kg. Skład chemicznychlorek sodu (NaCl) więcej niż 99% *)wolgotność (H2O) mniej niż 0,2%antyzbrylacz (K4Fe/CN/6) mniej niż 3mg/kgsiarczany (jako SO4) mniej niż 0,04%wapń (Ca) mniej niż 50 ppmpH (1% r-ru) 7ŻELAZO (jako Fe)) mniej niż 2 ppmParametry fizyczne TabletkaŚrednica: 21mmGrubość : 12mmmasa 6,8g  

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.

Zakupili również


Stan: Dostępny

UZDSP25

Cena u nas: 25 zł brutto

Wyprzedaż!


Sprzedajemy najwyższej jakości sól techniczną (tabletki solne, sól pastylkowana, sól tabletkowana) w workach po 25 kg. Sól służy jako środek regenerujący żywicę jonowymienną w centralnych automatycznych zmiękczaczach do wody. Występuje w formie białych tabletek pozbawionych wszelkich zanieczyszczeń mechanicznych.

Sprzedajemy oraz rozwozimy sól na terenie całej polski . Dzięki naszym usługom uzyskają Państwo niezbędne zasoby soli szybko, tanio i prosto do domu!


0,80 zł / 1 kg


Sprzedajmy wielokrotność po 25 kg.


Skład chemiczny

chlorek sodu (NaCl)więcej niż 99% *)
wolgotność (H2O)mniej niż 0,2%
antyzbrylacz (K4Fe/CN/6)mniej niż 3mg/kg
siarczany (jako SO4)mniej niż 0,04%
wapń (Ca)mniej niż 50 ppm
pH (1% r-ru)7
ŻELAZO (jako Fe))mniej niż 2 ppm

Parametry fizyczne

Tabletka
Średnica: 21mm
Grubość : 12mm
masa 6,8g


 

Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017