Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

eRaty Santander Consumer Bank


Lampa sufitowa czarna Maxlight Led Basic Round C0052Powiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Lampa sufitowa czarna Maxlight Led Basic Round C0052

Producent: Maxlight

Opis produktu

Moc/Power: 1 x 6,2W LED 230V, 606 LMØ: 8,6 cm, H: 15 cm, Wykończenie/Detail finishing: czarne/blackLED w komplecie/LED included 3000K

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.


Stan: Dostępny w ciągu tygodnia

C0052

Cena u nas: 317 zł brutto

Obniżka!Moc/Power: 1 x 6,2W LED 230V, 606 LM
Ø: 8,6 cm, H: 15 cm,
Wykończenie/Detail finishing: czarne/black
LED w komplecie/LED included 3000K

Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017