Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

eRaty Santander Consumer Bank


Sauna Fińska SodinPowiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Sauna Fińska Sodin

Producent: In Corp

Opis produktu

Wymiary 196 x 170 x 198 cmMateriał Nordycki świerk białyGrubość ścianki 68 mmGrubość izolacji cca 42 mm gruba warstwa wełny mineralnejwyposażenie1 zagłówek, siatka ochronna wokół pieca, 2 ławki 2 x181x58 cm wykonany z Abachi (drewna bez sęków),drzwi z bezpiecznego szkła, w tym ramki, uchwyt i montażoweZalecany piec 9kW Zalecane akcesoriaDrewniana platforma, materiał świerk, wymiary46.5x100 cm

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.


Stan: Dostępny do 30 dni

Sti14

Cena u nas: 5 733 zł bruttoWymiary 196 x 170 x 198 cm
Materiał Nordycki świerk biały
Grubość ścianki 68 mm
Grubość izolacji cca 42 mm gruba warstwa wełny mineralnej
wyposażenie
1 zagłówek, siatka ochronna wokół pieca, 2 ławki 2 x
181x58 cm wykonany z Abachi (drewna bez sęków),
drzwi z bezpiecznego szkła, w tym ramki, uchwyt i montażowe

Zalecany piec 9kW
Zalecane akcesoria
Drewniana platforma, materiał świerk, wymiary
46.5x100 cm

Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017