Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

eRaty Santander Consumer Bank


Zawór strefowy M28 x 1.5 Herz 1772382Powiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Zawór strefowy M28 x 1.5 Herz 1772382

Producent: Herz

Opis produktu

Zawór strefowy HERZSterowanie za pomocą siłowników lub głowic termostatycznychHERZ.Figura prosta, przyłącze grzejnikowe z uszczelnieniem stożkowym.Model uniwersalny ze specjalną mufą do rur gwintowanychi przyłączy zaciskowych.Możliwość wymiany wkładki termostatycznej przy pomocyHERZ-Changefix.

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.


Stan: Dostępny w ciągu tygodnia

1772382

Cena u nas: 78 zł brutto

Obniżka!


Zawór strefowy HERZ
Sterowanie za pomocą siłowników lub głowic termostatycznych
HERZ.
Figura prosta, przyłącze grzejnikowe z uszczelnieniem stożkowym.
Model uniwersalny ze specjalną mufą do rur gwintowanych
i przyłączy zaciskowych.
Możliwość wymiany wkładki termostatycznej przy pomocy
HERZ-Changefix.

Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017