Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

eRaty Santander Consumer Bank


Ogranicznik temperatury na powrocie - zespół o figurze prostej HERZ MINI RTB 1920123Powiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Ogranicznik temperatury na powrocie - zespół o figurze prostej HERZ MINI RTB 1920123

Producent: Herz

Opis produktu

Ogranicznik temperatury na powrocie MINI RTBZespół o figurze prostej1 9201 00 ogranicznik temperatury na powrocie1 7733 81 zawór termostatyczny HERZ-TS-90, figura prosta,przyłącze grzejnikowe z uszczelnieniem stożkowym, przyłączedo rur z gwintem zewnętrznym G 3/4

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.


Stan: Dostępny w ciągu tygodnia

1920123

Cena u nas: 96 zł brutto

Obniżka!


Ogranicznik temperatury na powrocie MINI RTB
Zespół o figurze prostej
1 9201 00 ogranicznik temperatury na powrocie
1 7733 81 zawór termostatyczny HERZ-TS-90, figura prosta,
przyłącze grzejnikowe z uszczelnieniem stożkowym, przyłącze
do rur z gwintem zewnętrznym G 3/4

Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017