Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

eRaty Santander Consumer Bank


Ogranicznik temperatury na powrocie HERZ MINI RTB 1920100 białyPowiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Ogranicznik temperatury na powrocie HERZ MINI RTB 1920100 biały

Producent: Herz

Opis produktu

Ogranicznik temperatury na powrocie MINI RTBRegulacja temperatury na powrocie w zakresie 25 – 60 °C,możliwość ograniczenia i blokady zakresu nastaw temperaturyza pomocą sztyftów blokujących 1 9551 02 (odrębnie donabycia).Do współpracy z zaworami termostatycznymi HERZ, art.nr 1 7733 81 i 1 7724 37.

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.


Stan: Dostępny w ciągu tygodnia

1920100

Cena u nas: 60 zł brutto

Obniżka!


Ogranicznik temperatury na powrocie MINI RTB
Regulacja temperatury na powrocie w zakresie 25 – 60 °C,
możliwość ograniczenia i blokady zakresu nastaw temperatury
za pomocą sztyftów blokujących 1 9551 02 (odrębnie do
nabycia).
Do współpracy z zaworami termostatycznymi HERZ, art.
nr 1 7733 81 i 1 7724 37.

Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017