Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

Kocioł Drew-Met Biotec 63kWPowiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Kocioł Drew-Met Biotec 63kW

Producent: Drew-Met

Opis produktu

BIOTEC to w pełni ekologiczny kocioł przystosowany do spalania pelletu drzewnego z nowoczesną metodą regulacji za pomocą zaawansowanego sterownika ST-976 z PID. Wielofunkcyjny regulator kotła pozwala na pełną kontrolę stopnia dozowania paliwa, kontrolę procesu automatycznego rozpalania paliwa (pelletu) oraz parametrów procesu spalania. Automatyczny zapłon paliwa, wygaszenie paleniska oraz system podtrzymania ognia po osiągnięciu żądanej temperatury, zapewnia możliwość ciągłej pracy kotła oraz współpracy z zasobnikiem c.w.u.w okresie letnim. Najwyższej jakości materiały użyte w produkcji żeliwnego palnika gwarantują jego długotrwałą eksploatację, natomiast odpowiednia konstrukcja wymiennika wykonana z atestowanej stali kotłowej P265GH o gr. 6 mm. Zawirowacze spalin oraz elementy ceramiczne zapewniają optymalne warunki spalania paliwa, wysoką sprawność oraz niską emisją zanieczyszczeń. Kocioł spełnia wymagania energetyczno-emisyjne klasy 5. normy PN EN 303-5:2012 potwierdzone świadectwem Nr OS/187/CUE/14 wydanym przez akredytowane Laboratorium Badawcze Kotłów i Urządzeń Grzewczych w Łodzi. Charakterystykawysoka sprawność cieplna (~90%) automatyczne rozpalanie grzałką elektryczną pozwalającą na 10000 cykli rozpaleń 5-letnia gwarancja na szczelność wymiennika ciepła możliwość montażu w układzie zamkniętym (opcja) moc cieplna 14 – 35 kW

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.


Stan: Dostępny w ciągu tygodnia

Biotec 63kW

Cena u nas: 19 975 zł brutto

Obniżka!


BIOTEC to w pełni ekologiczny kocioł przystosowany do spalania pelletu drzewnego z nowoczesną metodą regulacji za pomocą zaawansowanego sterownika ST-976 z PID. Wielofunkcyjny regulator kotła pozwala na pełną kontrolę stopnia dozowania paliwa, kontrolę procesu automatycznego rozpalania paliwa (pelletu) oraz parametrów procesu spalania. Automatyczny zapłon paliwa, wygaszenie paleniska oraz system podtrzymania ognia po osiągnięciu żądanej temperatury, zapewnia możliwość ciągłej pracy kotła oraz współpracy z zasobnikiem c.w.u.w okresie letnim.
Najwyższej jakości materiały użyte w produkcji żeliwnego palnika gwarantują jego długotrwałą eksploatację, natomiast odpowiednia konstrukcja wymiennika wykonana z atestowanej stali kotłowej P265GH o gr. 6 mm. Zawirowacze spalin oraz elementy ceramiczne zapewniają optymalne warunki spalania paliwa, wysoką sprawność oraz niską emisją zanieczyszczeń.
Kocioł spełnia wymagania energetyczno-emisyjne klasy 5. normy PN EN 303-5:2012 potwierdzone świadectwem Nr OS/187/CUE/14 wydanym przez akredytowane Laboratorium Badawcze Kotłów i Urządzeń Grzewczych w Łodzi.

Charakterystyka

  • wysoka sprawność cieplna (~90%)
  • automatyczne rozpalanie grzałką elektryczną pozwalającą na 10000 cykli rozpaleń
  • 5-letnia gwarancja na szczelność wymiennika ciepła
  • możliwość montażu w układzie zamkniętym (opcja)
  • moc cieplna 14 – 35 kW
Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017