Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

HKS Lazar Ekogroszek Premium workowany 20kg Powiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

HKS Lazar Ekogroszek Premium workowany 20kg

Producent: HKS Lazar

Opis produktu

Oferujemy Państwu węgiel kamienny ekogroszek PREMIUM. Jest to mieszanka węgla pochodzącego z polskich kopalń w proporcjach gwarantujących najwyższą jakość.   Nasz produkt charakteryzuje: Wysoka wartość opałowa: powyżej 27 Mj/kg Niska zawartość popiołu: poniżej 7% Niska spiekalność: poniżej 6 RI

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.


Stan: Dostępny w ciągu tygodnia

HKSgroszek

Cena u nas: 15 zł brutto

Obniżka!


Oferujemy Państwu węgiel kamienny ekogroszek PREMIUM.

Jest to mieszanka węgla pochodzącego z polskich kopalń w proporcjach gwarantujących najwyższą jakość.

 

Nasz produkt charakteryzuje:

  • Wysoka wartość opałowa: powyżej 27 Mj/kg
  • Niska zawartość popiołu: poniżej 7%
  • Niska spiekalność: poniżej 6 RI
Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017