Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

eRaty Santander Consumer Bank


Kocioł gazowy Vaillant VC ecoTEC plus 206/5-5 PROMOCJAPowiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Kocioł gazowy Vaillant VC ecoTEC plus 206/5-5 PROMOCJA

Producent: Vaillant

Opis produktu

Producent: VAILLANT Jednofunkcyjny kocioł gazowy wiszący kondensacyjny z zamkniętą komorą spalania. Przystosowany do pracy w wodnych instalacjach grzewczych z wymuszonym obiegiem wody. Kotły VAILLANT ecoTEC VC plus to kotły wiszące, kondensacyjne. Zakres mocy kotła umożliwia ogrzewanie na przyład domów jednorodzinnych lub mieszkań w budynkach wielorodzinnych. Znajdują one zastosowanie zarówno w instalacjach ogrzewania podłogowego, w instalacjach grzejnikowych, jak i w instalacjach z zasobnikami c.w.u. Kotły ecoTEC plus charakteryzują się najwyższą sprawnością średnioroczną (do 109%) dzięki odzyskiwaniu ciepła kondensacji. Cechy kotła ecoTEC VC plus: Kondensacyjny. Wiszący. Jednofunkcyjny. Zamknięta komora spalania. Producent udziela 24-miesięcznej gwarancji na kocioł. Więcej informacji na stronie producenta - [kliknij tutaj] Oceny: Jakość  Bezobsługowość  Ekonomiczność Parametry techniczne*: Nominalna moc cieplna przy 40/30 °C: 7,2 - 19,5 kW Nominalna moc cieplna przy 80/60 °C: 6,7 - 18,0 kW Sprawność normatywna przy 40/30 °C: 109 % Sprawność normatywna przy 75/60 °C: 107 % Przyłącze powietrzno-spalinowe: 80/125 mm Waga: 35 kg Szerokość kotła: 440 mm Głębokość kotła: 335 mm Wysokość kotła: 720 mm Rodzaj paliwa: gaz ziemny GZ50 - Numer katalogowy: 0010002751

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.

Zakupili również


Stan: Dostępny do 3 dni

0010011712

Cena u nas: 5 585 zł brutto

Wyprzedaż!Producent: VAILLANT

Jednofunkcyjny kocioł gazowy wiszący kondensacyjny z zamkniętą komorą spalania. Przystosowany do pracy w wodnych instalacjach grzewczych z wymuszonym obiegiem wody.
Kotły VAILLANT ecoTEC VC plus to kotły wiszące, kondensacyjne. Zakres mocy kotła umożliwia ogrzewanie na przyład domów jednorodzinnych lub mieszkań w budynkach wielorodzinnych. Znajdują one zastosowanie zarówno w instalacjach ogrzewania podłogowego, w instalacjach grzejnikowych, jak i w instalacjach z zasobnikami c.w.u. Kotły ecoTEC plus charakteryzują się najwyższą sprawnością średnioroczną (do 109%) dzięki odzyskiwaniu ciepła kondensacji.

Cechy kotła ecoTEC VC plus:

  • Kondensacyjny.
  • Wiszący.
  • Jednofunkcyjny.
  • Zamknięta komora spalania.


Producent udziela 24-miesięcznej gwarancji na kocioł.

Więcej informacji na stronie producenta - [kliknij tutaj]
Oceny:
Jakość 
Bezobsługowość 
Ekonomiczność Parametry techniczne*:
Nominalna moc cieplna przy 40/30 °C: 7,2 - 19,5 kW
Nominalna moc cieplna przy 80/60 °C: 6,7 - 18,0 kW
Sprawność normatywna przy 40/30 °C: 109 %
Sprawność normatywna przy 75/60 °C: 107 %
Przyłącze powietrzno-spalinowe: 80/125 mm
Waga: 35 kg
Szerokość kotła: 440 mm
Głębokość kotła: 335 mm
Wysokość kotła: 720 mm
Rodzaj paliwa: gaz ziemny GZ50 -
Numer katalogowy: 0010002751

Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017