Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

eRaty Santander Consumer Bank


Piec kaflowy Kratki WK/440/KAFEL/K ---DARMOWA WYSYŁKA-NEGOCJACJA CENY---Powiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Piec kaflowy Kratki WK/440/KAFEL/K ---DARMOWA WYSYŁKA-NEGOCJACJA CENY---

Producent: Kratki

Opis produktu

Budowa Pieca kaflowego: 1. Obudowa wykonana z kafli (krem połysk). 2. Kaseta kominkowa WK440 5. 3. Elementy konstrukcji stalowej/nośnej wkładu - tylna ściana i górna pokrywa wykonane z blachy stalowej. Piece kaflowe firmy Kratki.pl zaliczane są do palenisk stałopalnych z ręcznym załadunkiem paliwa i zamykanymi drzwiczkami paleniskowymi. Służą jako dodatkowe źródło ciepła w pomieszczeniach, w których są zainstalowane. Moc nominalna (kW) 6,5  Zakres mocy grzewczej (kW) 3 - 9,3  Średnica czopucha (mm) 130  Sprawność cieplna (%) 80  Emisja CO (przy 13% O2) ≤ 0,2%  Emisja pyłków (pył)* -  Temperatura spalin (oC) 327  Waga (kg) 130  Max długość polan (mm) 350  Materiał stal kotłowa 4mm, kafle  Rodzaj paliwa  zalecane sezonowane drewno liściaste, dopuszczalny brykiet węgla brunatnego Zalety wkładu kominkowego: 1. Korpus i front wykonane z blachy kotłowej o grubości 4 mm, przeznaczonej do pracy w podwyższonych temperaturach. 2. Elementy stalowe wycinane laserowo, a następnie wyginane na giętarkach CNC. 3. Korpus spawany w osłonie gazu szlachetnego, co zapewnia dobrą jakość spawów. 4. W drzwiczkach zamontowana ceramika żaroodporna wytrzymująca temperaturę do 800oC. 5. Regulacja dolotu powietrza pierwotnego realizowana jest dolną przesuwką, pozwala na ręczne dozowanie powietrza niezbędnego do prawidłowego procesu spalania.   6. Króciec wylotu spalin skierowany do góry. 7. Komora spalania wyłożona Acumotte. 8. Gwarancja 5 lat.

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.


Stan: Dostępny w ciągu tygodnia

WK/440/KAFEL/K

Cena u nas: 3 300 zł bruttoBudowa Pieca kaflowego:

1. Obudowa wykonana z kafli (krem połysk).

2. Kaseta kominkowa WK440 5.

3. Elementy konstrukcji stalowej/nośnej wkładu - tylna ściana i górna pokrywa wykonane z blachy stalowej.

Piece kaflowe firmy Kratki.pl zaliczane są do palenisk stałopalnych z ręcznym załadunkiem paliwa i zamykanymi drzwiczkami paleniskowymi. Służą jako dodatkowe źródło ciepła w pomieszczeniach, w których są zainstalowane.

Moc nominalna (kW)6,5
 Zakres mocy grzewczej (kW)3 - 9,3
 Średnica czopucha (mm)130
 Sprawność cieplna (%)80
 Emisja CO (przy 13% O2) ≤0,2%
 Emisja pyłków (pył)*-
 Temperatura spalin (oC)327
 Waga (kg)130
 Max długość polan (mm)350
 Materiałstal kotłowa 4mm, kafle
 Rodzaj paliwa zalecane sezonowane
drewno liściaste,
dopuszczalny brykiet
węgla brunatnego

Zalety wkładu kominkowego:

1. Korpus i front wykonane z blachy kotłowej o grubości
4 mm, przeznaczonej do pracy w podwyższonych temperaturach.

2. Elementy stalowe wycinane laserowo,
a następnie wyginane na giętarkach CNC.

3. Korpus spawany w osłonie gazu szlachetnego,
co zapewnia dobrą jakość spawów.

4. W drzwiczkach zamontowana ceramika żaroodporna
wytrzymująca temperaturę do 800oC.


5. Regulacja dolotu powietrza pierwotnego realizowana jest dolną
przesuwką, pozwala na ręczne dozowanie powietrza niezbędnego
do prawidłowego procesu spalania.

 

6. Króciec wylotu spalin skierowany do góry.


7. Komora spalania wyłożona Acumotte.

8. Gwarancja 5 lat.

Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017