Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami w godzinach od 8.00 do 16.00

Telefon:801-011-120

Napissz do nas

Centrala wentylacyjna Vaillant recoVAIR VAR 150/4 L Powiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Centrala wentylacyjna Vaillant recoVAIR VAR 150/4 L

Producent: Vaillant

Opis produktu

Centrala wentylacyjna recoVAIR. Dostępny od lipca 2014, po informacji handlowej. System recoVAIR monitoruje jakość powietrza: kurz, pyłki i zanieczyszczenia są wychwytywane dzięki dokładnej filtracji a jednocześnie usuwamy z budynku CO2 i wilgoć. Chroni to budynek przed zawilgoceniem i usuwa ewentualne siedliska roztoczy oraz pleśni. Komfort jest szczególnie istotny dla wrażliwych ludzi, takich jak osoby cierpiące na alergię. Kolejną zaletą centrali recoVAIR jest redukcja hałasu w budynku wynikająca z cichej pracy urządzenia. Zalety w skrócie: • Poprawa jakości powietrza w pomieszczeniach poprzez zmniejszenie ilości kurzu i pyłków dzięki filtracji powietrza; • Mniejszy hałas w budynku dzięki cichej pracy urządzenia i możliwości pozostawienia zamkniętych okien; • Oszczędność energii oraz kosztów dzięki wysokowydajnemu wymiennikowi odzyskującemu ciepło; • Ochrona budynku poprzez zapobieganie zawilgoceniu i rozwojowi pleśni.   W komplecie: - cyfrowy regulator - filtry F7 i G4 - czujnik wilgotności powietrza - bypass - przyłącza fi150 - podejście powietrze zewnętrzne/wyrzutowe prawe   Skrócony opis: Wymiennik: przeciwprądowo-krzyżowy Wymiary: 250x1400x600 Wydajność: 150 m3/h Typ zasilania: 230 V, 50 Hz  nr katalogowy: 0010016049

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie oferowane przez nas produkty były dostępne od zaraz.

Jednak dostępność produktów uzależniona jest od stanów magazynowych w bayzone.pl oraz w magazynach producentów zaopatrujących sklep. Dlatego zawsze po zamówieniu ustalamy z każdym kupującym datę dostawy telefonicznie. 

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.


Stan: Dostępny w ciągu tygodnia

0010019688

Cena u nas: 6 940,89 zł brutto

Obniżka!


Centrala wentylacyjna recoVAIR.

Dostępny od lipca 2014, po informacji handlowej.

System recoVAIR monitoruje jakość powietrza: kurz, pyłki i zanieczyszczenia są wychwytywane dzięki dokładnej filtracji a jednocześnie usuwamy z budynku CO2 i wilgoć. Chroni to budynek przed zawilgoceniem i usuwa ewentualne siedliska roztoczy oraz pleśni.
Komfort jest szczególnie istotny dla wrażliwych ludzi, takich jak osoby cierpiące na alergię. Kolejną zaletą centrali recoVAIR jest redukcja hałasu w budynku wynikająca z cichej pracy urządzenia.

Zalety w skrócie:

• Poprawa jakości powietrza w pomieszczeniach poprzez zmniejszenie ilości kurzu i pyłków dzięki filtracji powietrza;
• Mniejszy hałas w budynku dzięki cichej pracy urządzenia i możliwości pozostawienia zamkniętych okien;
• Oszczędność energii oraz kosztów dzięki wysokowydajnemu wymiennikowi odzyskującemu ciepło;
• Ochrona budynku poprzez zapobieganie zawilgoceniu i rozwojowi pleśni.

 

W komplecie:

- cyfrowy regulator

- filtry F7 i G4

- czujnik wilgotności powietrza

- bypass

- przyłącza fi150

- podejście powietrze zewnętrzne/wyrzutowe prawe

 

Skrócony opis:

Wymiennik: przeciwprądowo-krzyżowy

Wymiary: 250x1400x600
Wydajność: 150 m3/h
Typ zasilania: 230 V, 50 Hz
 


nr katalogowy: 0010016049

Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017