Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami w godzinach od 8.00 do 16.00

Telefon:801-011-120

Napissz do nas

Klimakonwektor Purmo VIDO K4A080 595x800 Powiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Klimakonwektor Purmo VIDO K4A080 595x800

Producent: Purmo

Opis produktu

http://www.purmo.com/docs/Cennik-Purmo-Vido-2013.pdf Nowa seria klimakonwektorów VIDO błyskawicznie nagrzeje dom w zimne dni oraz ochłodzi go w czasie upałów. To nowatorskie i efektywne energetycznie rozwiązanie zapewni utrzymanie optymalnej temperatury wnętrza, niezależnie od pory roku, dysponując maksymalną mocą 9266 W przy ogrzewaniu i 4147 W przy chłodzeniu. Vido to oszczędne i innowacyjne urządzenie, dające użytkownikom możliwość szybkiej i precyzyjnej regulacji temperatury, dzięki zastosowaniu nowoczesnego regulatora z bardzo łatwym w obsłudze panelem sterowania. Klimakonwektor VIDO można zasilić gorącą wodą pochodzącą z kotła centralnego ogrzewania lub pompy ciepła. Dzięki temu w mroźne dni zapewni nam ciepło w pomieszczeniu.  W okresie letnim źródłem wody lodowej może być jej wytwornica lub wspomniana wcześniej pompa ciepła. Wymiennik ciepła klimakonwektora VIDO napełniony woda lodową dostarczy przyjemny chłód w czasie upałów. Pompa ciepła dzięki odwróceniu obiegu zapewnia funkcje ogrzewania lub chłodzenia w zależności od potrzeb. Cicho działający wentylator, wspomagający cyrkulacje powietrza, jest niezbędny podczas chłodzenia pomieszczeń a w okresie zimowym istotnie zwiększa moc grzewczą co pozwala zachować niewielkie gabaryty urządzenia. Elegancki a zarazem łatwy w obsłudze panel sterujący umożliwia personalizacje ustawień w bardzo szerokim zakresie. Począwszy od najprostszych ustawień temperatury komfortu aż po indywidualne programowanie trybu pracy zgodnie z jednym z programów standardowych lub stworzonych przez użytkownika. Klimakonwektor Vido posiada deklarację zgodności z normą PN-EN 442 oraz certyfikaty jakości ISO 9001 oraz ISO 14001. Dane techniczne:  • Maksymalne ciśnienie robocze: 10 bar • Maksymalna temperatura: 110°C • Zastosowanie: w instalacjach grzewczych centralnego ogrzewania i instalacjach chłodniczych w budynkach mieszkalnych oraz budynkach użyteczności publicznej - Możliwość indywidualnego programowania każdego klimakonwektora Vido. - Programowanie w trybie dziennym i tygodniowym (24/7), z godzinną dokładnością. - Podświetlany ekran LCD, z możliwością wprowadzenia blokady bezpieczeństwa. - Automatyczne i ręczne opcje regulacji prędkości wentylatorów. - Opcja podłączenia do centralnego systemu sterowania budynku (BMS ). - Funkcja nocnego osłabienia ogrzewania. - Możliwość zachowania w pamięci programu użytkownika przez 12 godzin w razie awarii zasilania. W ofercie dostępne są modele z dwoma kroćcami przyłączeniowymi przeznaczone do pracy w instalacjach dwururowych. System regulacji zapewnia możliwość kontroli temperatury czynnika i prędkości obrotowej wentylatorow, pozwalając na pracę indywidualną bądź integrację z centralnym systemem sterowania BMS w budynkach. Urządzenie wyposażone jest w łatwy do wyjęcia filtr powietrza, ktory można wyczyścić lub wyprać. W ofercie dostępny jest szereg akcesoriow, m.in. zawory regulacyjne czy też pompka do skroplin przy pracy urządzenia w instalacji chłodzenia.

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie oferowane przez nas produkty były dostępne od zaraz.

Jednak dostępność produktów uzależniona jest od stanów magazynowych w bayzone.pl oraz w magazynach producentów zaopatrujących sklep. Dlatego zawsze po zamówieniu ustalamy z każdym kupującym datę dostawy telefonicznie. 

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.


Stan: Dostępny nie wcześniej niż za tydzień

F9PA02308014PP00

Cena u nas: 1 939,09 zł brutto

Obniżka!


http://www.purmo.com/docs/Cennik-Purmo-Vido-2013.pdf

Nowa seria klimakonwektorów VIDO błyskawicznie nagrzeje dom w zimne dni oraz ochłodzi go w czasie upałów. To nowatorskie i efektywne energetycznie rozwiązanie zapewni utrzymanie optymalnej temperatury wnętrza, niezależnie od pory roku, dysponując maksymalną mocą 9266 W przy ogrzewaniu i 4147 W przy chłodzeniu. Vido to oszczędne i innowacyjne urządzenie, dające użytkownikom możliwość szybkiej i precyzyjnej regulacji temperatury, dzięki zastosowaniu nowoczesnego regulatora z bardzo łatwym w obsłudze panelem sterowania.

Klimakonwektor VIDO można zasilić gorącą wodą pochodzącą z kotła centralnego ogrzewania lub pompy ciepła. Dzięki temu w mroźne dni zapewni nam ciepło w pomieszczeniu. 

W okresie letnim źródłem wody lodowej może być jej wytwornica lub wspomniana wcześniej pompa ciepła. Wymiennik ciepła klimakonwektora VIDO napełniony woda lodową dostarczy przyjemny chłód w czasie upałów. Pompa ciepła dzięki odwróceniu obiegu zapewnia funkcje ogrzewania lub chłodzenia w zależności od potrzeb.

Cicho działający wentylator, wspomagający cyrkulacje powietrza, jest niezbędny podczas chłodzenia pomieszczeń a w okresie zimowym istotnie zwiększa moc grzewczą co pozwala zachować niewielkie gabaryty urządzenia.

Elegancki a zarazem łatwy w obsłudze panel sterujący umożliwia personalizacje ustawień w bardzo szerokim zakresie. Począwszy od najprostszych ustawień temperatury komfortu aż po indywidualne programowanie trybu pracy zgodnie z jednym z programów standardowych lub stworzonych przez użytkownika.
Klimakonwektor Vido posiada deklarację zgodności z normą PN-EN 442 oraz certyfikaty jakości ISO 9001 oraz ISO 14001.

Dane techniczne: 

• Maksymalne ciśnienie robocze: 10 bar
• Maksymalna temperatura: 110°C
• Zastosowanie: w instalacjach grzewczych centralnego ogrzewania i instalacjach chłodniczych w budynkach mieszkalnych oraz budynkach użyteczności publicznej

- Możliwość indywidualnego programowania każdego klimakonwektora Vido.
- Programowanie w trybie dziennym i tygodniowym (24/7), z godzinną dokładnością.
- Podświetlany ekran LCD, z możliwością wprowadzenia blokady bezpieczeństwa.
- Automatyczne i ręczne opcje regulacji prędkości wentylatorów.
- Opcja podłączenia do centralnego systemu sterowania budynku (BMS ).
- Funkcja nocnego osłabienia ogrzewania.
- Możliwość zachowania w pamięci programu użytkownika przez 12 godzin w razie awarii zasilania.

W ofercie dostępne są modele z dwoma kroćcami przyłączeniowymi przeznaczone do pracy w instalacjach dwururowych.
System regulacji zapewnia możliwość kontroli temperatury czynnika i prędkości obrotowej wentylatorow, pozwalając na pracę indywidualną bądź integrację z centralnym systemem sterowania BMS w budynkach.
Urządzenie wyposażone jest w łatwy do wyjęcia filtr powietrza, ktory można wyczyścić lub wyprać.
W ofercie dostępny jest szereg akcesoriow, m.in. zawory regulacyjne czy też pompka do skroplin przy pracy urządzenia w instalacji chłodzenia.

Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017