Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

eRaty Santander Consumer Bank


Klimakonwektor Purmo VIDO K2A100 595x1000Powiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Klimakonwektor Purmo VIDO K2A100 595x1000

Producent: Purmo

Opis produktu

http://www.purmo.com/docs/Cennik-Purmo-Vido-2013.pdf Nowa seria klimakonwektorów VIDO błyskawicznie nagrzeje dom w zimne dni oraz ochłodzi go w czasie upałów. To nowatorskie i efektywne energetycznie rozwiązanie zapewni utrzymanie optymalnej temperatury wnętrza, niezależnie od pory roku, dysponując maksymalną mocą 9266 W przy ogrzewaniu i 4147 W przy chłodzeniu. Vido to oszczędne i innowacyjne urządzenie, dające użytkownikom możliwość szybkiej i precyzyjnej regulacji temperatury, dzięki zastosowaniu nowoczesnego regulatora z bardzo łatwym w obsłudze panelem sterowania. Klimakonwektor VIDO można zasilić gorącą wodą pochodzącą z kotła centralnego ogrzewania lub pompy ciepła. Dzięki temu w mroźne dni zapewni nam ciepło w pomieszczeniu.  W okresie letnim źródłem wody lodowej może być jej wytwornica lub wspomniana wcześniej pompa ciepła. Wymiennik ciepła klimakonwektora VIDO napełniony woda lodową dostarczy przyjemny chłód w czasie upałów. Pompa ciepła dzięki odwróceniu obiegu zapewnia funkcje ogrzewania lub chłodzenia w zależności od potrzeb. Cicho działający wentylator, wspomagający cyrkulacje powietrza, jest niezbędny podczas chłodzenia pomieszczeń a w okresie zimowym istotnie zwiększa moc grzewczą co pozwala zachować niewielkie gabaryty urządzenia. Elegancki a zarazem łatwy w obsłudze panel sterujący umożliwia personalizacje ustawień w bardzo szerokim zakresie. Począwszy od najprostszych ustawień temperatury komfortu aż po indywidualne programowanie trybu pracy zgodnie z jednym z programów standardowych lub stworzonych przez użytkownika. Klimakonwektor Vido posiada deklarację zgodności z normą PN-EN 442 oraz certyfikaty jakości ISO 9001 oraz ISO 14001. Dane techniczne:  • Maksymalne ciśnienie robocze: 10 bar • Maksymalna temperatura: 110°C • Zastosowanie: w instalacjach grzewczych centralnego ogrzewania i instalacjach chłodniczych w budynkach mieszkalnych oraz budynkach użyteczności publicznej - Możliwość indywidualnego programowania każdego klimakonwektora Vido. - Programowanie w trybie dziennym i tygodniowym (24/7), z godzinną dokładnością. - Podświetlany ekran LCD, z możliwością wprowadzenia blokady bezpieczeństwa. - Automatyczne i ręczne opcje regulacji prędkości wentylatorów. - Opcja podłączenia do centralnego systemu sterowania budynku (BMS ). - Funkcja nocnego osłabienia ogrzewania. - Możliwość zachowania w pamięci programu użytkownika przez 12 godzin w razie awarii zasilania. W ofercie dostępne są modele z dwoma kroćcami przyłączeniowymi przeznaczone do pracy w instalacjach dwururowych. System regulacji zapewnia możliwość kontroli temperatury czynnika i prędkości obrotowej wentylatorow, pozwalając na pracę indywidualną bądź integrację z centralnym systemem sterowania BMS w budynkach. Urządzenie wyposażone jest w łatwy do wyjęcia filtr powietrza, ktory można wyczyścić lub wyprać. W ofercie dostępny jest szereg akcesoriow, m.in. zawory regulacyjne czy też pompka do skroplin przy pracy urządzenia w instalacji chłodzenia.

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.


Stan: Dostępny do 21 dni

F9PA02310012PP00

Cena u nas: 1 958 zł brutto

Obniżka!


Alert cenowy
Daj nam znać jeśli znalazłeś ten produkt taniej w innym sklepie.
Postaramy się zaproponować lepszą cenę!

Alert cenowy

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

http://www.purmo.com/docs/Cennik-Purmo-Vido-2013.pdf

Nowa seria klimakonwektorów VIDO błyskawicznie nagrzeje dom w zimne dni oraz ochłodzi go w czasie upałów. To nowatorskie i efektywne energetycznie rozwiązanie zapewni utrzymanie optymalnej temperatury wnętrza, niezależnie od pory roku, dysponując maksymalną mocą 9266 W przy ogrzewaniu i 4147 W przy chłodzeniu. Vido to oszczędne i innowacyjne urządzenie, dające użytkownikom możliwość szybkiej i precyzyjnej regulacji temperatury, dzięki zastosowaniu nowoczesnego regulatora z bardzo łatwym w obsłudze panelem sterowania.

Klimakonwektor VIDO można zasilić gorącą wodą pochodzącą z kotła centralnego ogrzewania lub pompy ciepła. Dzięki temu w mroźne dni zapewni nam ciepło w pomieszczeniu. 

W okresie letnim źródłem wody lodowej może być jej wytwornica lub wspomniana wcześniej pompa ciepła. Wymiennik ciepła klimakonwektora VIDO napełniony woda lodową dostarczy przyjemny chłód w czasie upałów. Pompa ciepła dzięki odwróceniu obiegu zapewnia funkcje ogrzewania lub chłodzenia w zależności od potrzeb.

Cicho działający wentylator, wspomagający cyrkulacje powietrza, jest niezbędny podczas chłodzenia pomieszczeń a w okresie zimowym istotnie zwiększa moc grzewczą co pozwala zachować niewielkie gabaryty urządzenia.

Elegancki a zarazem łatwy w obsłudze panel sterujący umożliwia personalizacje ustawień w bardzo szerokim zakresie. Począwszy od najprostszych ustawień temperatury komfortu aż po indywidualne programowanie trybu pracy zgodnie z jednym z programów standardowych lub stworzonych przez użytkownika.
Klimakonwektor Vido posiada deklarację zgodności z normą PN-EN 442 oraz certyfikaty jakości ISO 9001 oraz ISO 14001.

Dane techniczne: 

• Maksymalne ciśnienie robocze: 10 bar
• Maksymalna temperatura: 110°C
• Zastosowanie: w instalacjach grzewczych centralnego ogrzewania i instalacjach chłodniczych w budynkach mieszkalnych oraz budynkach użyteczności publicznej

- Możliwość indywidualnego programowania każdego klimakonwektora Vido.
- Programowanie w trybie dziennym i tygodniowym (24/7), z godzinną dokładnością.
- Podświetlany ekran LCD, z możliwością wprowadzenia blokady bezpieczeństwa.
- Automatyczne i ręczne opcje regulacji prędkości wentylatorów.
- Opcja podłączenia do centralnego systemu sterowania budynku (BMS ).
- Funkcja nocnego osłabienia ogrzewania.
- Możliwość zachowania w pamięci programu użytkownika przez 12 godzin w razie awarii zasilania.

W ofercie dostępne są modele z dwoma kroćcami przyłączeniowymi przeznaczone do pracy w instalacjach dwururowych.
System regulacji zapewnia możliwość kontroli temperatury czynnika i prędkości obrotowej wentylatorow, pozwalając na pracę indywidualną bądź integrację z centralnym systemem sterowania BMS w budynkach.
Urządzenie wyposażone jest w łatwy do wyjęcia filtr powietrza, ktory można wyczyścić lub wyprać.
W ofercie dostępny jest szereg akcesoriow, m.in. zawory regulacyjne czy też pompka do skroplin przy pracy urządzenia w instalacji chłodzenia.

Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2018