Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

eRaty Santander Consumer Bank


Jacuzzi Dmuchane Intex PureSpa Jet Massage 6 osobowe 170 dysz.  podgrzewaczPowiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Jacuzzi Dmuchane Intex PureSpa Jet Massage 6 osobowe 170 dysz. podgrzewacz

Producent: In Corp

Opis produktu

Basen PureSpa Jet Massage, od marki Intex, jest tym co potrzebujesz po każdym ciężkim dniu pracy. System nowoczesnych dysz pozwoli Ci się zrelaksować przy hydromasażu. Bardzo wydajna grzałka podgrzeje wodę do nawet 40oC, a nowoczesny system filtrujący sprawi, że woda będzie bezpieczna nawet dla Twoich małych dzieci. To co wyróżnia markę Intex na rynku to dbałość o bezpieczeństwo oraz jakość wykonania. Dmuchana wanna do hydromasażu wykonana jest z potrójnego winylu, odpornego na wszelkie przetarcia i przekłucia. Z kolei konstrukcja Fiber-TECH zapewnia stabilność całej konstrukcji. W zestawie znajduje się także wydajna pompa wody, cyfrowy panel sterowania funkcjami, specjalna mata termiczna pod basen, plandeka do przykrycia oraz torba do łatwego przenoszenia całego basenu. Przeznaczony dla 6 osób na pewno zapewni wspaniały relaks całej rodzinie. Podstawowe dane techniczne: średnica wewnętrzna/zewnętrzna/wysokość wynosi 165/216/71cm; technologia Fiber-TECH zwiększająca stabilność basenu; wytrzymały, trójwarstwowy winyl; wydajna pompa wody – 1893l/h połączona z nowoczesnym systemem filtrującym; grzałka elektryczna 2200W podgrzewająca wodę max. do 40oC; 170 dysz pojemność 1098l; sześcio osobowe jacuzzi dzięki systemowi dysz powietrznych, moc dmuchawy to 800W; w zestawie z chlorem(1kg), matą termiczną na spód, plandeką do przykrycia, torbą do przenoszenia, filtrami, pompą i testerem wody.

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.

Zakupili również


Stan: Produkt pod zamówienie

0024

Cena u nas: 2 829 zł brutto


Alert cenowy
Daj nam znać jeśli znalazłeś ten produkt taniej w innym sklepie.
Postaramy się zaproponować lepszą cenę!

Alert cenowy

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Basen PureSpa Jet Massage, od marki Intex, jest tym co potrzebujesz po każdym ciężkim dniu pracy. System nowoczesnych dysz pozwoli Ci się zrelaksować przy hydromasażu. Bardzo wydajna grzałka podgrzeje wodę do nawet 40oC, a nowoczesny system filtrujący sprawi, że woda będzie bezpieczna nawet dla Twoich małych dzieci.

To co wyróżnia markę Intex na rynku to dbałość o bezpieczeństwo oraz jakość wykonania. Dmuchana wanna do hydromasażu wykonana jest z potrójnego winylu, odpornego na wszelkie przetarcia i przekłucia. Z kolei konstrukcja Fiber-TECH zapewnia stabilność całej konstrukcji. W zestawie znajduje się także wydajna pompa wody, cyfrowy panel sterowania funkcjami, specjalna mata termiczna pod basen, plandeka do przykrycia oraz torba do łatwego przenoszenia całego basenu. Przeznaczony dla 6 osób na pewno zapewni wspaniały relaks całej rodzinie.

Podstawowe dane techniczne:

  • średnica wewnętrzna/zewnętrzna/wysokość wynosi 165/216/71cm;
  • technologia Fiber-TECH zwiększająca stabilność basenu;
  • wytrzymały, trójwarstwowy winyl;
  • wydajna pompa wody – 1893l/h połączona z nowoczesnym systemem filtrującym;
  • grzałka elektryczna 2200W podgrzewająca wodę max. do 40oC;
  • 170 dysz
  • pojemność 1098l;
  • sześcio osobowe jacuzzi dzięki systemowi dysz powietrznych, moc dmuchawy to 800W;
  • w zestawie z chlorem(1kg), matą termiczną na spód, plandeką do przykrycia, torbą do przenoszenia, filtrami, pompą i testerem wody.
Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2018