Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

Jacuzzi Dmuchane Intex PureSpa Jet Massage 6 osobowe 170 dysz.  podgrzewaczPowiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Jacuzzi Dmuchane Intex PureSpa Jet Massage 6 osobowe 170 dysz. podgrzewacz

Producent: In Corp

Opis produktu

Basen PureSpa Jet Massage, od marki Intex, jest tym co potrzebujesz po każdym ciężkim dniu pracy. System nowoczesnych dysz pozwoli Ci się zrelaksować przy hydromasażu. Bardzo wydajna grzałka podgrzeje wodę do nawet 40oC, a nowoczesny system filtrujący sprawi, że woda będzie bezpieczna nawet dla Twoich małych dzieci.      To co wyróżnia markę Intex na rynku to dbałość o bezpieczeństwo oraz jakość wykonania. Dmuchana wanna do hydromasażu wykonana jest z potrójnego winylu, odpornego na wszelkie przetarcia i przekłucia. Z kolei konstrukcja Fiber-TECH zapewnia stabilność całej konstrukcji. W zestawie znajduje się także wydajna pompa wody, cyfrowy panel sterowania funkcjami, specjalna mata termiczna pod basen, plandeka do przykrycia oraz torba do łatwego przenoszenia całego basenu. Przeznaczony dla 6 osób na pewno zapewni wspaniały relaks całej rodzinie. Podstawowe dane techniczne:średnica wewnętrzna/zewnętrzna/wysokość wynosi 165/216/71cm; technologia Fiber-TECH zwiększająca stabilność basenu; wytrzymały, trójwarstwowy winyl; wydajna pompa wody – 1893l/h połączona z nowoczesnym systemem filtrującym; grzałka elektryczna 2200W podgrzewająca wodę max. do 40oC; 170 dysz pojemność 1098l; sześcio osobowe jacuzzi dzięki systemowi dysz powietrznych, moc dmuchawy to 800W; w zestawie z chlorem(1kg), matą termiczną na spód, plandeką do przykrycia, torbą do przenoszenia, filtrami, pompą i testerem wody.

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.

Zakupili również


Stan: Dostępny w ciągu tygodnia

0024

Cena u nas: 2 829 zł brutto


Basen PureSpa Jet Massage, od marki Intex, jest tym co potrzebujesz po każdym ciężkim dniu pracy. System nowoczesnych dysz pozwoli Ci się zrelaksować przy hydromasażu. Bardzo wydajna grzałka podgrzeje wodę do nawet 40oC, a nowoczesny system filtrujący sprawi, że woda będzie bezpieczna nawet dla Twoich małych dzieci.

 

   To co wyróżnia markę Intex na rynku to dbałość o bezpieczeństwo oraz jakość wykonania. Dmuchana wanna do hydromasażu wykonana jest z potrójnego winylu, odpornego na wszelkie przetarcia i przekłucia. Z kolei konstrukcja Fiber-TECH zapewnia stabilność całej konstrukcji. W zestawie znajduje się także wydajna pompa wody, cyfrowy panel sterowania funkcjami, specjalna mata termiczna pod basen, plandeka do przykrycia oraz torba do łatwego przenoszenia całego basenu. Przeznaczony dla 6 osób na pewno zapewni wspaniały relaks całej rodzinie.

Podstawowe dane techniczne:

  • średnica wewnętrzna/zewnętrzna/wysokość wynosi 165/216/71cm;
  • technologia Fiber-TECH zwiększająca stabilność basenu;
  • wytrzymały, trójwarstwowy winyl;
  • wydajna pompa wody – 1893l/h połączona z nowoczesnym systemem filtrującym;
  • grzałka elektryczna 2200W podgrzewająca wodę max. do 40oC;
  • 170 dysz
  • pojemność 1098l;
  • sześcio osobowe jacuzzi dzięki systemowi dysz powietrznych, moc dmuchawy to 800W;
  • w zestawie z chlorem(1kg), matą termiczną na spód, plandeką do przykrycia, torbą do przenoszenia, filtrami, pompą i testerem wody.
Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017