Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

eRaty Santander Consumer Bank


Jacuzzi Dmuchane Intex SPA 196x71 4 osobowe. podgrzewaczPowiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Jacuzzi Dmuchane Intex SPA 196x71 4 osobowe. podgrzewacz

Producent: In Corp

Opis produktu

Nowoczesne SPA dmuchane od Intex, które pozwoli Ci poczuć odrobinę luksusu we własnym domu. Jest to kompletny zestaw, w skład którego wchodzi przede wszystkim okrągły basen o średnicy 196cm oraz wysokości 71cm. Basen został wykonany z najwyższej jakości winylu, który we wnętrzu skrywa wielokomorowy system opatentowany przez Intex.   Dzięki temu basen jest nie tylko wytrzymały, ale także niezwykle stabilny i oczywiście wygodny. Szerokie burty pozwalają na wygodne opieranie się podczas relaksu w SPA. Do basenu SPA dołączonych jest mnóstwo akcesoriów. Znajdziemy pośród nich pompę basenową o wydajności 1741l/h, wysokiej jakości podgrzewacz wody, zmiękczacz wody oraz manometr. Dodatkowo do basenu dodana jest także mata ochronna po basen, jak i specjalne nakrycie, które mocowane jest na klipsy. Nakrycie spowalnia oziębianie się wody, a do tego może stanowić zabezpieczenie przed dziećmi. Na dnie basenu znajdują się niewielkie otworki, którymi w SPA można generować przyjemny efekt jacuzzi. Co bardzo ważne, w tym wypadku dysze powietrzne posiadają podgrzewacze, a więc nasze ciało masują ciepłe pęcherzyki powietrza. Do basenu dołączony jest także nowoczesny, elektroniczny panel sterujący, zestaw potrzebnych kluczy oraz bardzo wygodna torba do transportu. Wewnętrzna, użytkowa średnica basenu wynosi 145cm. Podstawowe dane techniczne: - basen SPA od Intex o średnicy zewnętrznej 196cm, wewnętrznej 145cm oraz wysokości 71cm.; - grube poszycie wykonane z wysokiej jakości winylu; - pojemność 795l; - opatentowana technologia komór powietrznych poprawiająca stabilność i wygodę użytkowania; - pompa basenowa o wydajności 1741l/h; - zmiękczacz wody; - podgrzewacz wody o zakresie od 20 do 40OC; - mata pod basen oraz dmuchana pokrywka; - dysze generujące efekt jacuzzi i podgrzewające powietrze; - elektroniczny moduł sterowania, klucze, manometr; - maksymalny wzrost temperatury wody - 2.5OC na godzinę; - wygodna torba do przenoszenia basenu;

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.

Zakupili również


Stan: Dostępny do 30 dni

0020

Cena u nas: 1 907 zł bruttoNowoczesne SPA dmuchane od Intex, które pozwoli Ci poczuć odrobinę luksusu we własnym domu. Jest to kompletny zestaw, w skład którego wchodzi przede wszystkim okrągły basen o średnicy 196cm oraz wysokości 71cm. Basen został wykonany z najwyższej jakości winylu, który we wnętrzu skrywa wielokomorowy system opatentowany przez Intex.

 

Dzięki temu basen jest nie tylko wytrzymały, ale także niezwykle stabilny i oczywiście wygodny. Szerokie burty pozwalają na wygodne opieranie się podczas relaksu w SPA. Do basenu SPA dołączonych jest mnóstwo akcesoriów. Znajdziemy pośród nich pompę basenową o wydajności 1741l/h, wysokiej jakości podgrzewacz wody, zmiękczacz wody oraz manometr. Dodatkowo do basenu dodana jest także mata ochronna po basen, jak i specjalne nakrycie, które mocowane jest na klipsy. Nakrycie spowalnia oziębianie się wody, a do tego może stanowić zabezpieczenie przed dziećmi. Na dnie basenu znajdują się niewielkie otworki, którymi w SPA można generować przyjemny efekt jacuzzi. Co bardzo ważne, w tym wypadku dysze powietrzne posiadają podgrzewacze, a więc nasze ciało masują ciepłe pęcherzyki powietrza.

Do basenu dołączony jest także nowoczesny, elektroniczny panel sterujący, zestaw potrzebnych kluczy oraz bardzo wygodna torba do transportu. Wewnętrzna, użytkowa średnica basenu wynosi 145cm.

Podstawowe dane techniczne:

- basen SPA od Intex o średnicy zewnętrznej 196cm, wewnętrznej 145cm oraz wysokości 71cm.;
- grube poszycie wykonane z wysokiej jakości winylu;
- pojemność 795l;
- opatentowana technologia komór powietrznych poprawiająca stabilność i wygodę użytkowania;
- pompa basenowa o wydajności 1741l/h;
- zmiękczacz wody;
- podgrzewacz wody o zakresie od 20 do 40OC;
- mata pod basen oraz dmuchana pokrywka;
- dysze generujące efekt jacuzzi i podgrzewające powietrze;
- elektroniczny moduł sterowania, klucze, manometr;
- maksymalny wzrost temperatury wody - 2.5OC na godzinę;
- wygodna torba do przenoszenia basenu;

Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017