Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

eRaty Santander Consumer Bank


Złączka zaciskowa rur stalowych i miedzianych  Danfoss 013G4125 PROMOCJAPowiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Złączka zaciskowa rur stalowych i miedzianych Danfoss 013G4125 PROMOCJA

Producent: Danfoss

Opis produktu

Złączki zaciskowe przeznaczone do połączenia zaworów firmy Danfoss z instalacją c.o., wykonaną z rur miedzianych lub stalowych. Charakterystyka Wartość Typ Złączki zaciskowe do rur miedzianych i stalowych Numer katalogowy 013G4125 Połączenie G 3/4" Rozmiar rury 15 mm Max. ciśnienie robocze 6 bar Ciśnienie próbne 10 bar Max. temp. zasilania 120 °C Typ zaworu RLV-KS, RA-C 15, rozdzielacze Do rur Stalowych i miedzianych Gwint Gwint wewnętrzny

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.


Stan: Dostępny

013G4125

Cena u nas: 10 zł brutto

Obniżka!


Złączki zaciskowe przeznaczone do połączenia zaworów firmy Danfoss z instalacją c.o., wykonaną z rur miedzianych lub stalowych.

Charakterystyka

Wartość

TypZłączki zaciskowe do rur miedzianych i stalowych
Numer katalogowy013G4125
PołączenieG 3/4"
Rozmiar rury15 mm
Max. ciśnienie robocze6 bar
Ciśnienie próbne10 bar
Max. temp. zasilania120 °C
Typ zaworuRLV-KS, RA-C 15, rozdzielacze
Do rurStalowych i miedzianych
GwintGwint wewnętrzny
Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017