Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

eRaty Santander Consumer Bank


Demoblok do zaworów RA-N z kompletem kluczy i walizką Danfoss 013G3085Powiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Demoblok do zaworów RA-N z kompletem kluczy i walizką Danfoss 013G3085

Producent: Danfoss

Opis produktu

Demoblok do zaworów RA-N, umożliwiający wymianę wkładu zaworowego bez opróżniania wody z instalacji.CharakterystykaWartośćTyp Akcesoria, zaworyNumer katalogowy 013G3085Opis Demoblok do zaworów RA-N z kompletem kluczy i walizką.

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.


Stan: Dostępny w ciągu tygodnia

013G3085

Cena u nas: 2 411 zł brutto

Obniżka!Demoblok do zaworów RA-N, umożliwiający wymianę wkładu zaworowego bez opróżniania wody z instalacji.

Charakterystyka

Wartość

TypAkcesoria, zawory
Numer katalogowy013G3085
OpisDemoblok do zaworów RA-N z kompletem kluczy i walizką.


Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017