Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

Adapter do grzałki G1/2 Danfoss 013G4166Powiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Adapter do grzałki G1/2 Danfoss 013G4166

Producent: Danfoss

Opis produktu

CharakterystykaWartośćTyp Grzałki elektryczne do zestawów VHXNumer katalogowy 013G4166Typ Adapter do grzałki G1/2Opis Dostarczany w standardzie z grzałkami elektrycznymiKolor -

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.


Stan: Dostępny w ciągu tygodnia

013G4166

Cena u nas: 63 zł brutto

Obniżka!


Charakterystyka

Wartość

TypGrzałki elektryczne do zestawów VHX
Numer katalogowy013G4166
TypAdapter do grzałki G1/2
OpisDostarczany w standardzie z grzałkami elektrycznymi
Kolor-
Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017