Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami w godzinach od 8.00 do 16.00

Telefon:801-011-120

Napissz do nas

Adapter do grzałki G1/2 Danfoss 013G4166 Powiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Adapter do grzałki G1/2 Danfoss 013G4166

Producent: Danfoss

Opis produktu

Charakterystyka Wartość Typ Grzałki elektryczne do zestawów VHX Numer katalogowy 013G4166 Typ Adapter do grzałki G1/2 Opis Dostarczany w standardzie z grzałkami elektrycznymi Kolor -

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie oferowane przez nas produkty były dostępne od zaraz.

Jednak dostępność produktów uzależniona jest od stanów magazynowych w bayzone.pl oraz w magazynach producentów zaopatrujących sklep. Dlatego zawsze po zamówieniu ustalamy z każdym kupującym datę dostawy telefonicznie. 

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.


Stan: Dostępny w ciągu tygodnia

013G4166

Cena u nas: 59,67 zł brutto

Obniżka!


Charakterystyka

Wartość

Typ Grzałki elektryczne do zestawów VHX
Numer katalogowy 013G4166
Typ Adapter do grzałki G1/2
Opis Dostarczany w standardzie z grzałkami elektrycznymi
Kolor -
Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017