Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

eRaty Santander Consumer Bank


Głowica termostatyczna M30 x 1.5 Herz MINI 1920068 PROMOCJAPowiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Głowica termostatyczna M30 x 1.5 Herz MINI 1920068 PROMOCJA

Producent: Herz

Opis produktu

Głowica termostatyczna „Mini-H”z czujnikiem cieczowym, automatyczne zabezpieczenie przed zamarznięcieminstalacji c.o. przy ok. 6°C.Ograniczenie i blokada zakresu nastaw temperatury (6 – 28°C) za pomocąsztyftów blokujących 1 9551 02 (odrębnie do nabycia).Wymiary: długość 75 mm, średnica 45 mm.

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.


Stan: Dostępny

1920068

Cena u nas: 36 zł brutto

Obniżka!


Głowica termostatyczna „Mini-H”
z czujnikiem cieczowym, automatyczne zabezpieczenie przed zamarznięciem
instalacji c.o. przy ok. 6°C.
Ograniczenie i blokada zakresu nastaw temperatury (6 – 28°C) za pomocą
sztyftów blokujących 1 9551 02 (odrębnie do nabycia).
Wymiary: długość 75 mm, średnica 45 mm.

Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017