Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

eRaty Santander Consumer Bank


Głowica termostatyczna Danfoss RAS-CK 5025 - 013G5025 PROMOCJAPowiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Głowica termostatyczna Danfoss RAS-CK 5025 - 013G5025 PROMOCJA

Producent: Danfoss

Opis produktu

Głowice termostatyczne do grzejników firm: Arbonia, Barlo, Bias, DF, Dianorm, Ditherm, Ferroli, Henrad, Idmar, Itemar, Kermi, Korad, Korado, Manaut, Purmo, Radson, Starmex, Stelrad, Superia, Vena.CharakterystykaWartośćTyp Głowice PANDA, RAS-CKNumer katalogowy 013G5025Typ RAS-CKOpis Do zaworów termostatycznych i wkładek z połączeniem M30x1.5Wersja Czujnik wbudowanyKolor Biała RAL9016/czarnaTemp. min. 8 ° CTemp. max. 28 ° CDługość kapilary - mPołączenie M30x1.5

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.


Stan: Dostępny

013G5025

Cena u nas: 23 zł brutto

Obniżka!


Głowice termostatyczne do grzejników firm: Arbonia, Barlo, Bias, DF, Dianorm, Ditherm, Ferroli, Henrad, Idmar, Itemar, Kermi, Korad, Korado, Manaut, Purmo, Radson, Starmex, Stelrad, Superia, Vena.

Charakterystyka

Wartość

TypGłowice PANDA, RAS-CK
Numer katalogowy013G5025
TypRAS-CK
OpisDo zaworów termostatycznych i wkładek z połączeniem M30x1.5
WersjaCzujnik wbudowany
KolorBiała RAL9016/czarna
Temp. min.8 ° C
Temp. max.28 ° C
Długość kapilary- m
PołączenieM30x1.5
Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017