Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

eRaty Santander Consumer Bank


Głowica termostatyczna Danfoss RAW-K 5135 - 013G5135 PROMOCJAPowiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Głowica termostatyczna Danfoss RAW-K 5135 - 013G5135 PROMOCJA

Producent: Danfoss

Opis produktu

Głowice termostatyczne do grzejników firm: Arbonia, Barlo, Bias, DF, Dianorm, Ditherm, Ferroli, Henrad, Idmar, Itemar, Kermi, Korad, Korado, Manaut, Purmo, Radson, Starmex, Stelrad, Superia, Vena.CharakterystykaWartośćTyp Głowice cieczowe serii RAW-KNumer katalogowy 013G5135Typ RAW-KOpis Do grzejników z wkładką zaworową M30x1,5, funkcja odcięciaWersja Czujnik wbudowanyKolor Biały/RAL 9016Temp. min. 8 ° CTemp. max. 28 ° CPołączenie M30x1.5

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.


Stan: Dostępny

013G5135

Cena u nas: 29 zł brutto

Obniżka!


Głowice termostatyczne do grzejników firm: Arbonia, Barlo, Bias, DF, Dianorm, Ditherm, Ferroli, Henrad, Idmar, Itemar, Kermi, Korad, Korado, Manaut, Purmo, Radson, Starmex, Stelrad, Superia, Vena.

Charakterystyka

Wartość

TypGłowice cieczowe serii RAW-K
Numer katalogowy013G5135
TypRAW-K
OpisDo grzejników z wkładką zaworową M30x1,5, funkcja odcięcia
WersjaCzujnik wbudowany
KolorBiały/RAL 9016
Temp. min.8 ° C
Temp. max.28 ° C
PołączenieM30x1.5
Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017