Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami w godzinach od 8.00 do 16.00

Telefon:801-011-120

Napissz do nas

Autonomiczny zestaw fotowoltaiczny z 10 modułami Galmet 10-990725 Powiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Autonomiczny zestaw fotowoltaiczny z 10 modułami Galmet 10-990725

Producent: Galmet

Opis produktu

W skład zestawu wchodzi:XX Od 4 do 10 sztuk modułów fotowoltaicznych owymiarach: 983 x 1670 x 45 mm (± 2 mm),XX Inteligentny Sterownik Grzałek (ISG),XX Zespół grzejny o regulowanej mocy,XX Okablowanie.Zalety zestawu:XX System autonomiczny - nie wymaga podłączeniado sieci elektroenergetycznej.XX Prosty montaż - specjalna grzałka zasilanaprosto z modułu fotowoltaicznego.XX Certyfikowane moduły gwarancją sprawnoścido 25 lat pracy.*XX Wysoka wydajność poprzez zastosowanieInteligentnego Sterownika Grzałek (ISG).XX Szeroki zakres pracy wartość natężeniapromieniowania od 0 do 1500 W/m².XX Czysta energia z natury - zestaw kwalifikuje siędo dofinansowania

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie oferowane przez nas produkty były dostępne od zaraz.

Jednak dostępność produktów uzależniona jest od stanów magazynowych w bayzone.pl oraz w magazynach producentów zaopatrujących sklep. Dlatego zawsze po zamówieniu ustalamy z każdym kupującym datę dostawy telefonicznie. 

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.


Stan: Dostępny nie wcześniej niż za tydzień

10-990725

Cena u nas: 16 801,86 zł brutto

Obniżka!


W skład zestawu wchodzi:
XX Od 4 do 10 sztuk modułów fotowoltaicznych o
wymiarach: 983 x 1670 x 45 mm (± 2 mm),
XX Inteligentny Sterownik Grzałek (ISG),
XX Zespół grzejny o regulowanej mocy,
XX Okablowanie.
Zalety zestawu:
XX System autonomiczny - nie wymaga podłączenia
do sieci elektroenergetycznej.
XX Prosty montaż - specjalna grzałka zasilana
prosto z modułu fotowoltaicznego.
XX Certyfikowane moduły gwarancją sprawności
do 25 lat pracy.*
XX Wysoka wydajność poprzez zastosowanie
Inteligentnego Sterownika Grzałek (ISG).
XX Szeroki zakres pracy wartość natężenia
promieniowania od 0 do 1500 W/m².
XX Czysta energia z natury - zestaw kwalifikuje się
do dofinansowania

Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017