Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

eRaty Santander Consumer Bank


Nóżki do grzejnika Atlantic (F-117. F-18) PROMOCJAPowiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Nóżki do grzejnika Atlantic (F-117. F-18) PROMOCJA

Producent: Atlantic

Opis produktu

Prosta forma, wyższy stopień technologii, łatwa obsługa to tylko niektóre z zalet tego modelu. Idealny do tworzenia systemów grzewczych lub indywidualnej pracy.- niskotemperaturowy element grzewczy z dyfuzorem aluminiowym- elektroniczny termostat temperatury- cyfrowy termostat temperatury z mikroprocesorem:-3 zakresy temperatur pracy:-KOMFORT 10-2'C,-EKO 1'-2'C,-ANTYZAMARZANIE 7'C,-5-stopniowy przełącznik trybów pracy-KOMFORT, EKO, ANTYZAMARZANIE, STOP, PROGRAM,-amplituda 0,1'C,-tolerancja 1,5°C,-3 diody sygnalizujące dany tryb pracy,-2 pokrętła regulacji temperatury (KOMFORT i EKO),-blokada ustawień termostatu np. przed dziećmi,-możliwość bezpośredniej instalacji programatora C+RONOPASS,-kompatybilny z systemem sterowania PASS Program,-bezpiecznik termiczny załączany automatycznie,-możliwość montażu na nóżkach (model z wtyczką),-obudowa – stal wysokogatunkowa,-czołowy wylot powietrza (kierunkowe kratki dyfuzyjne),-stelaż naścienny (stal galwanizowana),-kolor biały (RAL9016, lakier epoxy-polyester),-zasilanie ~230V/50Hz.

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.


Stan: Dostępny

517003

Cena u nas: 30 zł brutto

Obniżka!


Prosta forma, wyższy stopień technologii, łatwa obsługa to tylko niektóre z zalet tego modelu. Idealny do tworzenia systemów grzewczych lub indywidualnej pracy.

- niskotemperaturowy element grzewczy z dyfuzorem aluminiowym
- elektroniczny termostat temperatury
- cyfrowy termostat temperatury z mikroprocesorem:

-3 zakresy temperatur pracy:
-KOMFORT 10-2'C,
-EKO 1'-2'C,
-ANTYZAMARZANIE 7'C,
-5-stopniowy przełącznik trybów pracy
-KOMFORT, EKO, ANTYZAMARZANIE, STOP, PROGRAM,
-amplituda 0,1'C,
-tolerancja 1,5°C,
-3 diody sygnalizujące dany tryb pracy,
-2 pokrętła regulacji temperatury (KOMFORT i EKO),
-blokada ustawień termostatu np. przed dziećmi,
-możliwość bezpośredniej instalacji programatora C+RONOPASS,
-kompatybilny z systemem sterowania PASS Program,
-bezpiecznik termiczny załączany automatycznie,
-możliwość montażu na nóżkach (model z wtyczką),
-obudowa – stal wysokogatunkowa,
-czołowy wylot powietrza (kierunkowe kratki dyfuzyjne),
-stelaż naścienny (stal galwanizowana),
-kolor biały (RAL9016, lakier epoxy-polyester),
-zasilanie ~230V/50Hz.

Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017