Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

eRaty Santander Consumer Bank


Drabinka basenowa inox Slim 2 stopnie slimPowiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Drabinka basenowa inox Slim 2 stopnie slim

Producent: In Corp

Opis produktu

Slim jest idealny dla wszystkich typów wbudowanych (zakopane) basenów, których głębokość wynosi co najmniej 90 cm. Drabina jest przymocowana do kielicha przy basenie specjalnych nakrętek plastikowych, wtyczki, która z kolei chronią ściany basenu przed uszkodzeniem.Odporne na wszelkiego rodzaju wody schody, jednak jego ustawienie nie jest zalecany w tych basenów, dezynfekcji i odkażania, który występuje z wykorzystaniem technik inwazyjnych, takich jak, na przykład, wstrząs chlorowania.

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.


Stan: Dostępny do 30 dni

80

Cena u nas: 542 zł bruttoSlim jest idealny dla wszystkich typów wbudowanych (zakopane) basenów, których głębokość wynosi co najmniej 90 cm. Drabina jest przymocowana do kielicha przy basenie specjalnych nakrętek plastikowych, wtyczki, która z kolei chronią ściany basenu przed uszkodzeniem.
Odporne na wszelkiego rodzaju wody schody, jednak jego ustawienie nie jest zalecany w tych basenów, dezynfekcji i odkażania, który występuje z wykorzystaniem technik inwazyjnych, takich jak, na przykład, wstrząs chlorowania.

Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017