Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

Złączka chromowa Danfoss 013G4195 stal / miedź Powiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Złączka chromowa Danfoss 013G4195 stal / miedź

Producent: Danfoss

Opis produktu

Złączki zaciskowe przeznaczone do połączenia zaworów firmy Danfoss z instalacją c.o., wykonaną z rur miedzianych lub stalowych. Charakterystyka Wartość Typ Złączki zaciskowe do rur miedzianych i stalowych Numer katalogowy 013G4195 Połączenie G 1/2" A Rozmiar rury 15 mm Max. ciśnienie robocze 10 bar Ciśnienie próbne 16 bar Max. temp. zasilania 120 °C Typ zaworu RA-N 15, RLV 15 w wersji chrom, VHX, RA-URX, RLV-X Do rur Stalowych i miedzianych Gwint Gwint zewnętrzny

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.


Stan: Dostępny w ciągu tygodnia

013G4195

Cena u nas: 18 zł brutto

Obniżka!


Złączki zaciskowe przeznaczone do połączenia zaworów firmy Danfoss z instalacją c.o., wykonaną z rur miedzianych lub stalowych.

Charakterystyka

Wartość

Typ Złączki zaciskowe do rur miedzianych i stalowych
Numer katalogowy 013G4195
Połączenie G 1/2" A
Rozmiar rury 15 mm
Max. ciśnienie robocze 10 bar
Ciśnienie próbne 16 bar
Max. temp. zasilania 120 °C
Typ zaworu RA-N 15, RLV 15 w wersji chrom, VHX, RA-URX, RLV-X
Do rur Stalowych i miedzianych
Gwint Gwint zewnętrzny
Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017