Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

eRaty Santander Consumer Bank

Bayzone.pl została założona w 2008 roku. Na samym początku swojej działalności zajmowała się sprzedażą techniki grzewczej, armatury sanitarnej. Głównym celem Firmy jest długotrwała współpraca handlowa z Klientami, dlatego też nasza wyszkolona kadra pracowników zapewnia profesjonalną obsługę w doborze sprzętu, optymalnie dopasowując go do Państwa wymagań, profilu działalności Firmy i wykonywanych prac. W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia wiodących marek Purmo, Kermi, Cosmo, Enix, Stelrad, Vaillant, Junkers, KFA  i wiele innych, których jakość i efektywność jest na najwyższym poziomie.

W 06.07.2015 jest dniem dla naszej firmy szczególnym, jest to dzień w którym  rozpoczeliśmy pracę w naszym nowo wybudowanym obiekcie o  powierzchni biurowej i magazynowej przekraczającej 1200 m2, oraz placem o powierzchni 15 000 m2. Dzięki nowej budowli którą przystosowaliśmy pod własne potrzeby możemy zapewnić jeszcze sprawniejszą obsługę klientów. Dużym utrudnieniem w naszej działalności  wcześniejszej była odległość między siedzibą biura, a magazynem która wynosiła 1,5km. Zapraszamy do naszej nowej siedziby wraz z magazynem zlokalizowanej  w strefie przemysłowej gminy Biskupice.
    
 Atrakcyjne warunki handlowe proponowane przez Bayzone.pl sprawiają, że oferowane przez nas produkty cieszą się dużą popularnością wśród naszych profesjonalnych i indywidualnych Klientów.

Zatrudniamy szybko podnoszący swoje kwalifikacje personel, który dzięki licznym kursom i szkoleniom przyczynia się do podnoszenia jakości naszych usług. Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami możemy zaproponować atrakcyjne ceny produktów renomowanych firm.

Cieszymy się opinią wiarygodnej i solidnej firmy. Dowodem na to jest wciąż rosnąca liczba stałych klientów i fakt, że zaufały nam takie instytucje państwowe jak Ambasady czy Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Urząd Marszałkowski, PGNiG, Agencja bezpieczeństwa wewnętrznego, Ośrodki zdrowia, Pogotowia jak również Okręgowe Sądy z którymi mieliśmy przyjemność współpracować.


Zapraszamy Państwa do nawiązania stałej współpracy w celu kompleksowej obsługi Państwa Firmy oraz Klientów indywidualnych.

Dlaczego my ?

Oto kilka istotnych powodów przemawiających za zakupami w naszym sklepie:

Niskie ceny
Mamy najniższe ceny na rynku dzięki współpracy bezpośrednio z producentami, kupując w naszej hurtowni każdego dnia możesz zaoszczędzić nawet do 75 % ceny katalogowej.

Gwarancja najwyższej jakości 
Oferujemy oryginalne produkty pochodzące od najlepszych producentów. Kupując u nas produkty nie tracisz gwarancji, gwarancje producenta obowiązują tak samo dla sklepu internetowego jak również stacjonarnego.

Szybka i tania dostawa
Specjalnie w trosce o Twoje pełne zadowolenie obniżyliśmy wartość kosztów wysyłki kurierskich , jak również oferujemy dostawę własnym transportem wewnętrznym na terenie całego kraju.

Pełne bezpieczeństwo
Dbamy o najwyższe standardy bezpieczeństwa realizowanych transakcji, także bezpieczeństwa danych osobowych. Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa dostawy zamówionych produktów.
Firma została założona w 2008 roku  i dynamiczny rozwój pozwolił by od 2012, stała się częścią spółki i Armatura Krakowska sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie co gwarantuje pełne bezpieczeństwo transakcji.

Szeroka oferta
Każdego dnia dbamy o stały rozwój naszej oferty, abyś zawsze znalazł u nas potrzebną rzecz do swojego domu. Nie musisz odwiedzać kilku sklepów żeby znaleźć odpowiednią rzecz. Dzięki własnemu magazynowi jesteśmy w stanie zadbać o wysoką dostępność oferowanych produktów.

Obsługa klienta
Kładziemy nacisk na najwyższą jakość obsługi i sprawną komunikację z Klientem począwszy od pierwszego kontaktu aż po obsługę posprzedażną i gwarancyjną. Zawsze służymy poradą i wsparciem w doborze właściwej rzeczy.

Wygoda
Dokonując zakupów produktów u nas, nie musisz tracić czasu na wyprawę do tradycyjnych sklepów, możesz zamówić swoje części w dowolnej chwili oszczędzając czas i pieniądze. Tradycyjny sklep często nie posiada wielu produktów na stanie, przez co musisz odwiedzić go minimum dwukrotnie celem zamówienia i następnie odbioru towaru.


Bezpieczeństwo:


Program Ochrony Kupujących (POK) zapewnia konsumentowi rekompensatę do 10 000 zł w przypadku, gdy:

- nie otrzymał zakupionego towaru;
- zakupiony towar znacznie różni się od opisanego w ofercie.
W ramach programu koszty związane z rekompensatą ponosi Grupa Allegro, dzięki czemu osoby kupujące nie są narażone na żadne straty finansowe.


Armatura Krakowska sp. z o.o.
32-020 Wieliczka
ul. Przebieczany 580
679-308-42-70


Kapitał zakładowy spółki (wpłacony) 1 367 000,00

 

Historia firmy:

2008 - Rozpoczęcie działalności w biurze przy ul. Kilińskiego 3 w Wieliczce

2009 - Zmiana siedziby firma  na ul. Szpitalna 1 (zwiększenie powierzchni biurowej i magazynowej)

2010  - Przeniesienie magazynu z ul. Szpitalnej 1 na Jedynaka 26 w Wieliczce zwiększenie powierzchni magazynowej do 200 m2.

2011 - Zmiana oprogramowania systemów obsługi firmy, dynamiczny rozwój zachowany na poziomie 60% wzrostu sprzedaży.

2012 - Otwarcie działu transportu własnego, od tego czasu nasza firma oferuje dostawę na terenie całego kraju własnymi pojazdami.

2013 - Uruchomienie 12 nowych portali internetowych, dynamiczny rozwój na sprzedaży na rynkach zagranicznych.

2014 - Zamknięcie działu AGD oraz RTV,  ukierunkowanie działalności firmy wyłącznie w kierunku asortymentu techniki grzewczej.

2015 - Budowa i otwarcie nowej siedziby firmy znajdującej się w Przebieczanach

2016 - Firma poszerza o kolejne kraje swoją działalność na terenie UE.

2017- Grupa Bayzone w drodze rozwoju dnia 08.05.2017 zostaje przejęta i wchodzi w skłąd firmy Armatura Krakowska sp. z o.o.

Zdjęcie siedziby firmy i magazynów w Przebieczanach

    


Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2018