Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

eRaty Santander Consumer Bank


Bidet zawieszany Cersanit  DELFI K11-0018Powiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Bidet zawieszany Cersanit DELFI K11-0018

Producent: Cersanit

Opis produktu

Bidet zawieszany DELFIszerokość: 355 mm, głębokość: 525 mm, waga: 13,4 kgZ otworem na armaturęZalecany montaż ze stelażem podtynkowym do bidetu (K97-065)

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.


Stan: Dostępny w ciągu tygodnia

K11-0018

Cena u nas: 284 zł brutto

Obniżka!Bidet zawieszany DELFI
szerokość: 355 mm, głębokość: 525 mm, waga: 13,4 kg
Z otworem na armaturę
Zalecany montaż ze stelażem podtynkowym do bidetu (K97-065)

Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017