Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

eRaty Santander Consumer Bank


Zasilacz bateryjny BSU Danfoss 014G0262 Powiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Zasilacz bateryjny BSU Danfoss 014G0262

Producent: Danfoss

Opis produktu

Produkty dodatkowe i uzupełniające funkcje bezprzewodowe systemu Danfoss Link™. Zasilacz bateryjny Danfoss Link™ BSU dostarczany jest z 10 bateriami alkalicznymi AA 1.5V. Zasilacz bateryjny jest idealnym narzędziem podczas montażu i konfiguracji rozbudowanych instalacji systemu Danfoss Link™. Charakterystyka Wartość Typ Thermostats Description Zasilacz bateryjny Danfoss Link™ BSU CodeNumber 014G0262

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.


Stan: Dostępny w ciągu tygodnia

014G0262

Cena u nas: 147 zł brutto

Obniżka!Produkty dodatkowe i uzupełniające funkcje bezprzewodowe systemu Danfoss Link™.

Zasilacz bateryjny Danfoss Link™ BSU dostarczany jest z 10 bateriami alkalicznymi AA 1.5V.
Zasilacz bateryjny jest idealnym narzędziem podczas montażu i konfiguracji rozbudowanych instalacji systemu Danfoss Link™.

Charakterystyka

Wartość

TypThermostats
DescriptionZasilacz bateryjny Danfoss Link™ BSU
CodeNumber014G0262
Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017