Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

eRaty Santander Consumer Bank


Bateria umywalkowa stojąca Ferro PADWA BTP2Powiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Bateria umywalkowa stojąca Ferro PADWA BTP2

Producent: Ferro

Opis produktu

Seria: Padwa Wykończenie: chrom Opakowanie jednostkowe: 1 Opakowanie zbiorcze: 12 Zastosowanie: Baterie umywalkowe stojące Budowa: Baterie jednouchwytowe Model 3D (.dwg): BTP2.zip Model 3D (.3ds): BTP2.zip regulator ceramiczny montaż jednootworowy automatyczny korek spustowy metalowy G11⁄4 regulator strumienia M24x1 przyłącza elastyczne G3/8- M10x1 chrom

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.


Stan: Dostępny w ciągu tygodnia

BTP2

Cena u nas: 227 zł brutto

Obniżka!Seria: Padwa

Wykończenie: chrom

Opakowanie jednostkowe: 1

Opakowanie zbiorcze: 12

Zastosowanie: Baterie umywalkowe stojące

Budowa: Baterie jednouchwytowe

Model 3D (.dwg): BTP2.zip

Model 3D (.3ds): BTP2.zip

  • regulator ceramiczny
  • montaż jednootworowy
  • automatyczny korek spustowy metalowy G11⁄4
  • regulator strumienia M24x1
  • przyłącza elastyczne G3/8- M10x1
  • chrom
Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017