Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

Bateria zlewozmywakowa Bermuda Diamond BE-182.CH. Powiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Bateria zlewozmywakowa Bermuda Diamond BE-182.CH.

Producent: Diamond

Opis produktu

Seria:  LINIA BERMUDA Typ:  BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA Materiał:  MOSIĄDZ Zastosowanie:  Kuchnia Kolor:  CHROM Sposób montażu:  BATERIA STOJĄCA Budowa:  BATERIA DWUUCHWYTOWA

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Domyślna dostępność towaru jest widoczna na karcie produktu.

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.


Stan: Dostępny

BE-182.CH.

Cena u nas: 82 zł brutto

Obniżka!


Seria: 
Typ: 
BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA
Materiał: 
MOSIĄDZ
Zastosowanie: 
Kuchnia
Kolor: 
CHROM
Sposób montażu: 
BATERIA STOJĄCA
Budowa: 
BATERIA DWUUCHWYTOWA
Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017