Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

Wybór

eRaty Santander Consumer Bank

Brodziki

Brodziki

Brodzik jest często nieodłączną częścią kabiny prysznicowej. Powinien być bezpieczny, a zatem niezbyt ślizgi, komfortowy, wygodny w czyszczeniu go oraz dobrze się prezentujący. Nasza oferta składa się z kilkuset różnych propozycji i jesteśmy przekonani, że znają Państwo u nas model idealny do swojej łazienki.
W ofercie znalazły się produkty najbardziej cenionych firm, takich jak Sanplast czy też Aquaform, które znane są z solidności i dokładności, zwłaszcza w wykończeniu. Producenci Ci maja do zaproponowania rozwiązania klasyczne, ale także bardziej nowoczesne, idealne dla innowacyjnych i designerskich rozwiązań architektonicznych w Państwa łazienkach. W naszej ofercie znaleźć można brodziki o różnych wymiarach, półokrągłe, ale tez kwadratowe, płytkie i głębokie, a także wysokie oraz superniskie - każdy znajdzie coś dla siebie.
Z naszej strony oferujemy bardzo dobry kontakt, zaskakujące ceny, szybką wysyłkę, a także doradztwo w sprawach doboru urządzeń i rozwiązań znajdujących się w naszej ofercie.

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2018