Kategorie

Skontaktuj się z nami

Masz pytania skontaktuj się z nami

Telefon:801-011-120

Napisz do nas

Wybór

Stelaże podtynkowe

Stelaże podtynkowe

Dobrej jakości stelaż podtynkowy pozwala na idealną instalacje łazienkowych sanitariów. Nasza sklep oferuje bardzo wysokiej jakości stelaże, które mogą być przydatne w każdej łazience.
Stelaże podtynkowe posiadają długoletnią gwarancję na ramię oraz na zbiornik, a także gwarancję na zawory oraz elementy gumowe. Oferujemy stelaże od faworyta na rynku, firmy Cersanit. Nowoczesne stelaże mają wpływ na oszczędność wody, poprzez innowacyjne zawory z funkcjami water save, które pozwalają na napełnienie dopiero wtedy, kiedy odpływ jest zupełnie zamknięty. Instalacja takiego stelaża możliwa jest przy ścianie, albo w rogu. Możliwa jest również regulacja spłukiwania. Stelaż wyposażony jest w szczelny zbiornik oraz cichy zawór napełniający.
Bardzo atrakcyjne są również ceny, które proponujemy. Zapewniamy także bardzo dobry kontakt, szybką i tanią, a w niektórych przypadkach także zupełnie darmową, wysyłkę, a także możliwość odbioru osobistego w naszym sklepie. Gwarantujemy najniższe ceny na rynku, wygodę oraz bezpieczeństwo kupna oraz gwarancję od producentów.

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017