Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami w godzinach od 8.00 do 16.00

Telefon:801-011-120

Napissz do nas

Napęd ręczny M30 x 1.5 Herz DESIGN 1910298 Powiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Napęd ręczny M30 x 1.5 Herz DESIGN 1910298

Producent: Herz

Opis produktu

Napęd ręczny „H” – Designdo bezposredniego montażu na wkładkach zaworowych Heimeier z gwintemprzyłączeniowym M 30 x 1,5, które nie zostały wyposażone w głowicętermostatyczną HERZ.

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie oferowane przez nas produkty były dostępne od zaraz.

Jednak dostępność produktów uzależniona jest od stanów magazynowych w bayzone.pl oraz w magazynach producentów zaopatrujących sklep. Dlatego zawsze po zamówieniu ustalamy z każdym kupującym datę dostawy telefonicznie. 

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.


Stan: Dostępny w ciągu tygodnia

1910298

Cena u nas: 8,50 zł brutto

Obniżka!


Napęd ręczny „H” – Design
do bezposredniego montażu na wkładkach zaworowych Heimeier z gwintem
przyłączeniowym M 30 x 1,5, które nie zostały wyposażone w głowicę
termostatyczną HERZ.

Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017