Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami w godzinach od 8.00 do 16.00

Telefon:801-011-120

Napissz do nas

Złączka chromowa Danfoss 013G4195 stal / miedź PROMOCJA Powiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Złączka chromowa Danfoss 013G4195 stal / miedź PROMOCJA

Producent: Danfoss

Opis produktu

Złączki zaciskowe przeznaczone do połączenia zaworów firmy Danfoss z instalacją c.o., wykonaną z rur miedzianych lub stalowych. Charakterystyka Wartość Typ Złączki zaciskowe do rur miedzianych i stalowych Numer katalogowy 013G4195 Połączenie G 1/2" A Rozmiar rury 15 mm Max. ciśnienie robocze 10 bar Ciśnienie próbne 16 bar Max. temp. zasilania 120 °C Typ zaworu RA-N 15, RLV 15 w wersji chrom, VHX, RA-URX, RLV-X Do rur Stalowych i miedzianych Gwint Gwint zewnętrzny

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie oferowane przez nas produkty były dostępne od zaraz.

Jednak dostępność produktów uzależniona jest od stanów magazynowych w bayzone.pl oraz w magazynach producentów zaopatrujących sklep. Dlatego zawsze po zamówieniu ustalamy z każdym kupującym datę dostawy telefonicznie. 

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.


Stan: Dostępny

013G4195

Cena u nas: 17,05 zł brutto

Obniżka!


Złączki zaciskowe przeznaczone do połączenia zaworów firmy Danfoss z instalacją c.o., wykonaną z rur miedzianych lub stalowych.

Charakterystyka

Wartość

Typ Złączki zaciskowe do rur miedzianych i stalowych
Numer katalogowy 013G4195
Połączenie G 1/2" A
Rozmiar rury 15 mm
Max. ciśnienie robocze 10 bar
Ciśnienie próbne 16 bar
Max. temp. zasilania 120 °C
Typ zaworu RA-N 15, RLV 15 w wersji chrom, VHX, RA-URX, RLV-X
Do rur Stalowych i miedzianych
Gwint Gwint zewnętrzny
Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017