Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami w godzinach od 8.00 do 16.00

Telefon:801-011-120

Napissz do nas

Zasilacz bateryjny BSU Danfoss 014G0262 Powiększ zdjęcie

Zdjęcie podglądowe, nie stanowi oferty handlowej

Zasilacz bateryjny BSU Danfoss 014G0262

Producent: Danfoss

Opis produktu

Produkty dodatkowe i uzupełniające funkcje bezprzewodowe systemu Danfoss Link™. Zasilacz bateryjny Danfoss Link™ BSU dostarczany jest z 10 bateriami alkalicznymi AA 1.5V. Zasilacz bateryjny jest idealnym narzędziem podczas montażu i konfiguracji rozbudowanych instalacji systemu Danfoss Link™. Charakterystyka Wartość Typ Thermostats Description Zasilacz bateryjny Danfoss Link™ BSU CodeNumber 014G0262

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Dostępność towaru

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie oferowane przez nas produkty były dostępne od zaraz.

Jednak dostępność produktów uzależniona jest od stanów magazynowych w bayzone.pl oraz w magazynach producentów zaopatrujących sklep. Dlatego zawsze po zamówieniu ustalamy z każdym kupującym datę dostawy telefonicznie. 

Gwarancja

Gwarancja producenta

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie posiada gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski, gwarancja obowiązuje taka sama nie zależnie czy jest zakupiona w sklepie stacjonarnym, internetowych czy hurtowni. Czas gwarancji i szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Wszystkie produkty posiadają gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Jeżeli otrzymają Państwo kartę gwarancyjną bez pieczątki to prosimy połączyć ją z fakturą zakupu.
Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.


Stan: Dostępny w ciągu tygodnia

014G0262

Cena u nas: 139,48 zł brutto

Obniżka!


Produkty dodatkowe i uzupełniające funkcje bezprzewodowe systemu Danfoss Link™.

Zasilacz bateryjny Danfoss Link™ BSU dostarczany jest z 10 bateriami alkalicznymi AA 1.5V.
Zasilacz bateryjny jest idealnym narzędziem podczas montażu i konfiguracji rozbudowanych instalacji systemu Danfoss Link™.

Charakterystyka

Wartość

Typ Thermostats
Description Zasilacz bateryjny Danfoss Link™ BSU
CodeNumber 014G0262
Copyright © GRUPA BAYZONE 2008-2017